TatilCity.NETTatilCity.NET

Grand Akça Otel

Uygun Odalar

Premium Oda

Maks. Misafirler:
6

Tesisin 5. katında bulunan odanın büyüklüğü 65 metrekare olup , tek bir oda olarak dizayn edilmiştir.Odada 1 oturma grubu, çift kişilik 1 ranza ve 1 çift kişilik yatak vardır. Bu odalarda ek yataksız 6 misafir ağırlanabilmektedir.

Aile Odası (Ek Bina)

Maks. Misafirler:
5

Bu odalar Ana binaya 800 m uzaklıkta ki ek binadadır. 65 m2 büyüklükteki odalar 1+1 dir.

Odalarda 1 çift kişilik 2 tek kişilik ve 1 ek yatak ile 5 kişi konaklamaları için uygundur.

Otel ana binasına her saat başı servis vardır.

Deniz ,Havuz Manzaralı Oda

Maks. Misafirler:
5

Otelin ön tarafında bulunan büyüklüğü 31,5 metrekare olan odalardır. Deniz ve havuz manzarasına sahip bu odalarda 1 çift kişilik yatak, 1 ranza ve 1 adet tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Bu odalarda  ek yataksız 5 kişi konaklayabilir.

Doğa Manzaralı Oda

Maks. Misafirler:
3

Otelin dağ ve ormana bakan kuzey tarafında bulunan odalardır,27 metrekare büyüklüktedir.Odalarda 1 çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır.

Ekonomik Odalar

Maks. Misafirler:
2

Tesisin ön tarafında bulunan odalardır ve  büyüklüğü 26 metrekaredir. Odalar deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarda bir adet  çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak olabilen koltuk vardır.

 

Muhafazakar Oteller
Türkiye
Antalya
Uğur Mumcu Cd., Gazipaşa/Antalya, Turkey

Politikalar Grand Akça Otel

Olanaklar Grand Akça Otel

Kullanıcı görüşleri (0 görüşler)

Lütfen buraya SSS yazınız

Yapılacak Şeyler

Yemen Kahvesi

Yemen Kahvesi

Antalya Gazipaşa’da bulunan Yemen Kahvesi dekoru ve dizaynıyla, samimi ve hijyenik ortamıyla seveceğiniz ve uğrak yerlerinizden biri olacak mekanlardan.  Antalya Gazipaşa’da Yemen Kahvesi Günün yorgunluğunu, stresini atabileceğiniz ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Yemen Kahvesi’nde arkadaşlarınızla unutulmaz güzel anılar yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren, huzurlu ve güvenli bir mekan. İçtiğiniz kahvelerin tadına doyamayacak ikincisini içmek isteyeceksiniz. Gün

DAHA FAZLA
Delik Deniz Kral Koyu gezisi Antalya Gazipaşa

Delik Deniz Kral Koyu Gezisi

Gazipaşa Antalya‘nın doğusunda yer alan doğal havuzlarıyla dünyanın ve Türkiye’nin en önemli yerlerindendir. Antalya Gazipaşa’da Delik Deniz Kral Koyu gezisi o kadar çok kişi tarafından tercih edilir ki. Bu gezi artık bir klasik. Yolunuz Gazipaşa’ya düştüğünde gezmeniz gereken birbirinden güzel yerleri vardır. Bunlardan bazıları; Koru Plajı Doğal Havuzlar, Selinus Antik Kenti, Antiocheia Ad Cragum Antik

DAHA FAZLA

Grand Akça Otel Antalya, Türkiye

Genel Puanlamanız

Konaklama Numarası

Pin kodu

İnceleme başlığınız

Görüşünüz

Yolculuğunuz nasıldı?

  • İş
  • Çift
  • Aile
  • Arkadaş
  • Solo