TatilCity.NETTatilCity.NET

Şehir Otelleri

92 arama bulundu.

Aramayı Değiştir


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/tatilcity.net/public_html/wp-content/themes/Travelo/archive-accommodation.php on line 207

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/tatilcity.net/public_html/wp-content/themes/Travelo/archive-accommodation.php on line 224

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/tatilcity.net/public_html/wp-content/themes/Travelo/archive-accommodation.php on line 238

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /var/www/vhosts/tatilcity.net/public_html/wp-content/themes/Travelo/archive-accommodation.php on line 261

Sonuçları sırala:

Anemon Eskişehir
Eskişehir Türkiye

0 görüşler

Anemon Eskişehir; 2009 yılında hizmete açılan Anemon Eskişehir Tepebaşı bölgesindedir. Otel Eskişehir Havaalanı'na 8 km mesafede , Eskişehir'e ise sadece 3 km mesafesi vardır. oda kahvaltı konseptinde çalışan otel 12 ay boyunca açıktır.

ortalama fiyatı0.00 SEÇİN

Anemon Galata İstanbul Türkiye

0 görüşler

Galata kulesinin yanında yer alan Anemon Galata Otel de konaklayan misafirler İstanbul Boğazı ve Haliç manzarasının keyfini çıkarıyor.

ortalama fiyatı500.00 SEÇİN

Anemon Konya Konya Türkiye

0 görüşler

Konya da iş ,turistik seyahatleriniz için konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. İş amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek olan Anemon

ortalama fiyatı0.00 SEÇİN

Anemon Ordu
Ordu Türkiye

0 görüşler

Anemon Ordu; Şehir merkez’de Ordu-Giresun havaalanı’na  17 km mesafededir. Oda kahvaltı konseptinde çalışan otel yılın 365 günü konuklarına hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı150.00 SEÇİN

Anemon Samsun
Samsun Türkiye

0 görüşler

Otel Samsun  havaalanı'na 18 km mesafededir.Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren tesise yaz kış açık olup konuklarına konforlu bir konaklama vaat etmektedir.

ortalama fiyatı150.00 SEÇİN

Aripsas Hotel
Giresun Türkiye

0 görüşler

38 Standart odası ve 1 Suit odası bulunmaktadır. Toplamda 39 oda ile merkezde çok iyi bir oteldir. Hava alanına uzaklığı 26 km'dir. 

ortalama fiyatı250.00 SEÇİN

Asteria Garden Hotel
Giresun Türkiye

0 görüşler

Asteria Garden Hotel; Giresun şehir merkezine 6 km mesafede bulunup 2016 yılında yapılmıştır. Otel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı250.00 SEÇİN

Buruciye Otel
Sivas Türkiye

0 görüşler

Buruciye Otel; Sivas şehir merkezinde bulunmaktadır. Otel oda kahvaltı konsepti ile çalışmakta olup 365 gün açıktır. Tesis Sivas havalimanı'na 23 km mesafededir. Hem iş hemde de tatil amçlı seyahtlerinizde konuforuyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak tesis müşterilerini beklemektedir.

ortalama fiyatı150.00 SEÇİN

Büyük Bingöl Otel
Bingöl Türkiye

0 görüşler

Bingöl şehir merkezinde bulunan bu tesis , otobüs terminaline çok yakın olup  750 metre mesafesi vardır. Bingöl havalimanı'na ise 18 km mesafededir.

ortalama fiyatı120.00 SEÇİN
hotel princess buyukada 1

Büyükada Princess Hotel İstanbul Türkiye

0 görüşler

Büyükada Princess Hotel,Prens adalarının en güzeli Büyükada’da yer almaktadır.

ortalama fiyatı0.00 SEÇİN