Türkiye’nin popülasyon bakımın dan en kalabalık altıncı şehirlerinden olan Adana her gün binlerce yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Adana’da yer alan Şakirpaşa Havalimanı 1937 yılında sivil ve askeri uçuşlar için kullanıma açılmıştır. Adana Şakirpaşa Havalimanı aynı zamanda komşu iki il olan Osmaniye ve Mersin şehirlerinin yolcu trafiğini de desteklemekte ve buradan gelen yolcuları ağırlamaktadır. Web sitemizde ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti de aranır. Adana”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti alınmaktadır. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti fiyatları buradan görülebiliyor.

Her iki şehirden Adana’ya sadece birkaç saatlik  bir mesafe bulunmaktadır. Havaalanı iç hatlar, dış hatlar ve kargo olmak üzere üç terminale sahiptir. Alan olarak ise 2 milyon 500 bin metrekareye yaklaşan bir büyüklüğü vardır. Adana Şakirpaşa Havalimanı şehir merkezine yakın bir konumda olduğundan dolmuş, otobüs, taksi gibi ulaşım araçları ile rahatlıkla geçiş yapılabilmektedir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti

Konforlu bir yapıya sahip havalimanında yolcuların; sağlık hizmetleri ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmaları da mümkün durumdadır. Havalimanı uçuş yoğunluğuna göre 24 saat hizmet vermektedir. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda bir turizm danışma bürosu vardır ki seyahat ile ilgili her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Şakirpaşa Havaalanı’nda araç kiralama adına 8 farklı firma hizmet vermektedir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Adana gezilecek pek çok yeri olan bir ildir. Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Adana Arkeoloji Müzesi ve Etnografya Müzesi gibi şehrin tarihine ışık tutan aydınlatıcı ve bir o kadar merak uyandırıcı detaylara sahip mekanlar vardır. Yaz aylarında denize girmek isteyenler için  ayrıca Adana farklı alternatifler sunan bir ildir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Şehir Merkezine, Otogara, Yüreğir Otogarına, Tren Garına ulaşmak isteyenler Adana Şakirpaşa Havalimanı‘ndan rahatlıkla geçiş yapabilirler. Havaalanının hemen dışında bekleyen otobüsler, dolmuşlar ve taksiler 24 saat boyunca yolculara hizmet vermektedir. Kısaca Adana Havaalanı’nda ulaşım gibi bir problem yaşamayacaksınız.

Adana Şakirpaşa Havaalanı’ndan ayrıca çevre il ve ilçelere de servisler bulunmaktadır. Mersin, Tarsus, Ceyhan ve Osmaniye’ye gitmek isteyen yolcular HAVAŞ servislerini kullanarak istedikleri yere rahatça gidebilmektedirler. HAVAŞ servisleri uçakların inişlerine göre ayarlandığından uçaktan iniş yapıldığı anda servise binmek mümkündür.

Ucuz Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Bursa’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Konumu

Adana Otelleri

Adana otelleri TatilCity.NET’de. Uygun fiyatlı olan otelleri sizler için seçtik.  Fiyatlarımızı görmeden otel rezervasyonu sakın yapmayın.

Adana’da yapılacak şeyler

Adana’ya girmeyi düşünenlere önerilerimiz olacak. Önerilerimizden daha fazlasını isteyenler için de Adana Gezi Rehberi var.

tatil city