Antalya Gazipaşa Havalimanı, Alanya’ya 40 km uzaklıkta bulunmakla beraber bir diğer adı da Alanya Gazipaşa Havalimanı‘dır. Meşhur ATÜ duty free mağazasına da ev sahipliği yapan Gaziapaşa Havalimanı uluslararası bir havalimanıdır. Havalimanı içerisinde yolcuların yemek yiyebilecekleri büfe, restoran ve kafeler bulunmakla beraber Antalya Gazipaşa Havaalanı iç ve dış hatlar terminallerinde döviz bürosu da mevcuttur. Ayrıca ücretsiz İnternet erişimi, sağlık merkezi ve ATM’ler de yine terminal içerisinde bulunmaktadır. Web sitemizde ucuz Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti de aranır. Antalya”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti

Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti

Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti

Antalya Gazipaşa Havaalanı, Türkiye’de altından karayolu geçme özelliğine sahip olan ilk havaalanıdır. Havaalanının yapımı ise 1998  senesinde tamamlanmış olmakla beraber halka hizmete açılması biraz zaman almıştır. Bazı aksaklıklar nedeniyle açılışı ertelenen havaalanı 2009 senesinde TAV tarafından ihalenin kazanılması ile beraber tam manası ile hizmete girmiştir. Havaalanı oldukça modern bir yapıya sahip olup içerisinde pek çok tesisi barındırmaktadır.

Antalya Gazipaşa Havaalanı Ulaşım

Havaalanında yolcuların güvenliklik ve konforlu olmasına dikkat edilmiş ve bu bağlamda güvenlik önlemleri konusunda oldukça titiz davranılmıştır. Antalya Gazipaşa Havaalanı şu anda bile sürekli bir gelişim içerisindedir. Antalya Gazipaşa Havaalanı hem iç hem de dış hatlar olarak hizmetini sürdürmektedir. Şehir merkezine ise ortalama 40 dakikalık bir mesafededir.

Antalya Gazipaşa Havalimanı ucuz uçak bileti

Alanya’ya 40 km mesafede olan Antalya Gazipaşa Havaalanı’nın hem iç hem de dış hatlarında toplu taşıma araçları bulunmakta ve Alanya merkeze ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca havalimanı taksileri, araç kiralama firmaları, havayolu transfer hizmetleri ve HAVAŞ otobüsleri ile yolcular gayet pratik bir şekilde gitmek istedikleri merkezlere varmaktadırlar. Hangi seyahat yöntemi seçilirse seçilsin gidilecek yere maksimum 1 veya 1,5 saat içerisinde ulaşılmaktadır. Kısaca Antalya Gazipaşa Havaalanı’ndan her nereye gidilecek olursa olsun merkezi tüm yerlere ulaşım kolaylığı bulunmaktadır.

Ucuz Antalya Gazipaşa Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Antalya Gazipaşa Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Antalya’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Antalya Gazipaşa Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Antalya Gazipaşa Havaalanı Lokasyon