Balıkesir uçak bileti ister misiniz?. Hem de çok ucuz. Bilet almak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.


Balıkesir ilinde bulunan Balıkesir Merkez Havalimanı 1998 senesinde faaliyete geçmiştir. 3 sene sonunda ise Balıkesir Merkez Havaalanı sivil uçuşlara kapatılmıştır. Bu süre zarfında askeri amaçla kullanılmaya devam etmiştir. 2007 senesinde ise yeniden hem sivil hem de askeri manada hizmet vermeye başlamıştır. 2001 senesinde sivil uçuşlara kapatılan havaalanı 2007’de yılında yeniden faaliyete geçtiğinde sadece Ankara – Balıkesir seferleri düzenlenmiştir. Havaalanı sadece Ankara istikametine seferlerine devam etmektedir.

Balıkesir Merkez Havalimanı uçak bileti

Balıkesir Merkez Havalimanı uçak bileti

Balıkesir Merkez Havalimanı uçak bileti

Balıkesir bulunduğu konum itibarı ile öne çıkan bir şehirdir. Çünkü toprakları hem Marmara hem de Ege bölgesinde bulunmaktadır. Bölgelere adını veren her iki denizede kıyısı olan il bu şekilde de adından söz ettirmektedir. Özellikle yakın olması nedeni ile Marmara Bölgesi’nde yaşayanlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Çünkü bu alanlarda oldukça fazla tatil köyü ve beldesi bulunmaktadır. Bu doğal güzellikleri ve tatil beldelerine yalnızca yerli turistler değil yabancı turistler de ilgi göstermekte ve her sene bölgeye akın etmektedirler.

Balıkesir Merkez Havaalanı Ulaşım

En ekonomik şekilde uçak bileti bulunabilen Balıkesir Havalimanı’nda sadece iç hat uçuşlar için hizmet verilmektedir. Balıkesir Merkez Havaalanı şehrin merkezine 5.5 km uzaklıktadır. Ulaşım için genellile otobüs ve taksiler tercih edilmektedir. Balıkesir Merkez Havalimanı’na HAVAŞ veya HAVATAŞ gibi otobüs ya da servis hizmetleri yoktur.

 Balıkesir Merkez Havalimanı ucuz uçak bileti

Çanakkale-İzmir Karayolu üzerinden, Edremit’en Burhaniye ve Ayvalık’a, Ayvalık ve Burhaniye’den Edremit’e  karşılıklı otobüs hizmetleri bulunmaktadır ve yolcular buralardan rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektedirler. Balıkesir havalimanından servis hizmetleri mevcuttur ve bu hizmet belediye tarafından belediye araçları ile sağlanmaktadır. Balıkesir Merkez Havaalanı’na ulaşım için genellikle sıkıntı yaşanmamaktadır. Çevre belde v e ilçelerden de havalimanına gelinmektedir. Yolcular tercih edecekleri bir transfer şekli ile havaalanına ulaşmaktadır.

Ucuz Balıkesir Merkez Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Balıkesir Merkez Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Balıkesir’den uçmak isteyen yolcular ucuz Balıkesir Merkez Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Balıkesir Merkes Havaalanı Lokasyonu

Çok ucuz fiyatlar ile Balıkesir otelleri de burada. Balıkesir otellerinin içinden sizlere en ekonomik olanları seçtik. Bu seçimi yaparken de kaliteden ödün vermedik. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Balıkesir Otelleri

rawda resort 6 Blıkesir Altınoluk

Rawda Resort Hotel Altınoluk Balıkesir

0 görüşler

Rawda otel;Balıkesir'in en güzel ilçelerinde Altınoluk'da  denize sıfır bir tesistir. Muhafazakar otel kategorisinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatıTL230 SEÇİN

Balıkesir’de yapılacak şeyler

Balıkesir’e gitmek gibi bir fikriniz varsa “Balıkesir’de Yapılacak Şeyler” sizi şehir hakkında bilgilendiriyor. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenlere de detayı bol bir Balıkesir Gezi Rehberi hazırladık.

Ayrıca Balıkesir uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city