Şehir merkezine yaklaşık olarak 7 kilometre mesafede olan Batman Havalimanı askeri ve sivil kategoride hizmet sunma kabiliyetine sahiptir. İşletilmesi il özel idaresi tarafından yapılan havaalanının DHMİ Genel Müdürlüğü’ne devredilmesinden sonra pist ve diğer terminal bölümlerinde bazı restorasyonlara gidilmiştir. Web sitemizde ucuz Batman Havalimanı uçak bileti de aranır. Batman”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Batman Havalimanı uçak bileti

Batman Havalimanı uçak bileti

Batman Havalimanı uçak bileti

Yeni terminal binasına mutemimler, 3 uçak kapasitesine sahip olan Apron, sedde istinat duvarı yaptırılmış olup DHMİ tarafından işletilmeye devam edilmiştir. Uçuş merkezi Silvan yolu üzerindedir. Batman tarafından gün geçtikçe önem kazanan havalimanı bölge halkının seyahat için yoğun bir şekilde tercih ettiği bir yer olmuştur.

Batman Havaalanı Ulaşım

Şehre yakın olmasından dolayı havaalanının ulaşım olanaklarında da genişletilme yapılmıştır. Şehir merkezin den havaalanına belediye otobüsleri direkt olarak kalkmaktadır. Ayrıca havalimanına taksilerle ulaşmak da mümkündür. Ulaşım olanaklarının çok olm ası da havalimanını bir tercih konumuna getirmektedir. Ülke geneline sivil uçuşlara olan ilginin artması Batman’da da bu duruma paralel ilerlemiş ve ilgiyi artırmıştır. Bu durum hem şehir hem de bölge halkı için önemli kazanımlar ortaya çıkarmıştır. Batman’a her sene artan turist yoğunluğu ve trafiği havaalanının ne denli etkin bir rol oynadığını göstermektedir. Havalimanı, konforlu ve rahat bir yolculuk sunan, terminalleri içerisindeki sosyal alanlar ile yolculara daha iyi hizmet veren bir platform haline gelmiştir.

Batman Havalimanı ucuz uçak bileti

Havalimanından merkeze ya da merezden havalimanına araç kiralama seçenekleri ile yolcular rahat bir ulaşım sağlayabiliyorlar. Batman Havalimanı’ndan Batman merkeze giden HAVAŞ otobüsleri de yolcular için bir alternatiftir. Grosmar, Sivil Savunma, Yılmaz Güney ve Belediye önü duraklarından geçen belediye otobüsleri ile havalimanına varabilirsiniz. Ulaşım oldukça kolay olmakla beraber yolcular için pek çok alternatif sunulmuştur. Ayrıca Batman’a seyahat etmek isteyenler için ucuz uçak bileti imkanları da mevcuttur.

Ucuz Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Batman Havaalanı uçak bileti de aranmaktadır. Batman’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Batman Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Batman Havaalanı Konumu

Çok ucuz fiyatla Batman otelleri de web sitemizde bulunabiliyor. Batman otellerinin içinden en ekonomik olanları sizler için seçtik.

Batman Otelleri

Mesopotamia Hotel Batman Batman merkez Batman

0 görüşler

Mesopotamia Hotel Batman;  şehrin en merkezi yerinde olup, kentin her yönüne  kolaylıkla ulaşablirsiniz. Şehir otagarına 1 km,  Batman havalimanı'na 3 km mesafedir.

ortalama fiyatıTL140 SEÇİN

Batman’da yapılacak şeyler

Batman’a gitmek istiyorsunuz ama kararsızsınız. Batman’da Antik Kent kesinlikle görülmeli. Ayrıca, Batman’da yapılacak şeyleri de yazdık. “Burada yazılan minik bilgiler bana kesinlikle yetmez” diyenler için de çok detaylı bir Batman Gezi Rehberi düzenledik. Ayrıca Batman uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city