Günümüzün gözde havalimanlarından birisi olan Elazığ Havalimanı inşaası 1938 yılında başlamıştır. 1940 yılında tüm çalışmalar bitip hizmete açılmış, günümüzde ise uçuş faaliyetlerine hala devam etmektedir. 1996 bir restorasyona gidilmiş pist için özel aydınlatma sistemi tasarlanmış ve kurulmuştur. Bu sayede Elazığ Havalimanı‘nda gece uçuşları da düzenlenmeye başlanmıştır. Bu sayede Elazığ Havalimanı’nda hizmet kalitesi ve yolcu memnuniyeti de artırılmıştır. 2006 yılında ise yeni bir pistin temelleri atılmış ve bu pist de nihayetinde 2009 yılında bitirilerek hizmeta açılmıştır. Web sitemizde ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti de aranır. Elazığ”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Ucuz değil çok ucuzuz. Ekonomik fiyatlar ile Elazığ otelleri WEB sitemizde yer alıyor. Elazığ otelleri içinden bu şehre gidip konaklama yapmak isteyenleri tatmin edecek oteller. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Elazığ Otelleri

Park Dedeman Elazığ 1

Park Dedeman Elazığ Elazığ merkez Elazığ

0 görüşler

Park Dedeman Elazığ yüksek beklentilere sahip iş ve gezi amaçlı seyahatlerinizde sizleri Geleneksel Dedeman Misafirperverliği ile karşılamaktadır.

ortalama fiyatıTL185 SEÇİN

Elazığ’da yapılacak şeyler

Elazığ’a gitmek istiyor ama bu güzel şehri tanımıyorsunuz. “Elazığ’da Yapılacak Şeyler” size size şehir hakkında bilgi verecektir.  “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de, çok fazla detay içeren bir Elazığ Gezi Rehberi hazırladık. Ayrıca Elazığ uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Elazığ Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ekonomik uçak bileti bulunuyor.

Elazığ Havalimanı uçak bileti

Elazığ Havalimanı uçak bileti

Elazığ Havalimanı sürekli olarak güncellenmekte, yenilenme ve gelişmektedir. Bu sebepledir ki Elazığ Havalimanı modern havalimanları arasında yerini almıştır. Günümüz teknolojik ve modern kriterlerde hizmetlerini sürdürmektedir. Havaalanı hem iç hem de dış hatlar güzergahına sahiptir. Bu bağlamda yurt içi ve yurt dışına seyahat etmek isteyen tüm yolculara kapısını açmaktadır.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elzaığ havaalanında pek çok uçuş firması bulunmatadır. Bunlar arasında Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Onur Air, Anadolu Jet ve Sun Express firmaları bulunmakta ve firmalar tarafından düzenlenen seferler ile iç ve dış hatlar seferleri oluşturulmaktadır. Bu sayede yolcular istedikleri güzergaha rahatlıkla gidebilmektedirler. Havalimanına ulaşım ise oldukça kolaydır. Servis, taksi ve otobüsler yolculara bu konuda hizmet vermekte ve gitmek istediklere yerlere onları ulaştırmaktadır.

Elazığ Havalimanı ucuz uçak bileti

Elzağı Havalimanı şehir merkezine 12 km mesafededir. Alana ulaşım için otobüs, servis ve taksilerle kullanılabilmektedir. Bununla beraber araç kiralamak isteyenler için Elazığ Havalimanı‘nda araç kiralama imkanı da sunulmuştur. 2012 senesinde tamamlanan yenileme çalışmaları ile yolculara daha iyi hizmet vermek amaçlanmış ve tam kapasite ile hizmetine devam etmiştir. Bu yenileme çalışması kapsamında Elazğı Havalimanı, havaalanı bulunmayan Tunceli şehrine de hizmet vermektedir. Bu bağlamda Elazığ’dan kalkan özel servislerle Tunceli’ne gitmek de mümkündür.

Ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Elazığ Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Elazığ’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Elazığ Havaalanı Konumu

Elazığ otelleri  içinde düşük bütçe göz önünde tutuldu. Kaliteden ödün de vermedik üstelik. TatilCity.NET’de otel fiyatlarını görmeden otel rezervasyonu yapmayın!

Elazığ Otelleri

Elazığ’da turistik amaçlı yapılacak şeyleri derledik. Çok geniş kapsamı olan bir de Elazığ Gezi Rehberi hazırladık.

Ucuz Uçak Bileti

Elazığ uçak bileti fiyatı, rekabetçi ve ucuz! TatilCity.NET yurt-içi ve yurt-dışı uçuşlarında en uygun fiyatlar ile uçak bileti bulur.

tatil city