Sitemizde Zonguldak Çaycuma Havalimanı ucuz uçak bileti aranır. Zonguldak”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Şehir merkezine 8 km mesafesi bulunan Zonguldak Çaycuma Havaalanı, modern yapısı ve yolcularına  verdiği geniş kapsamlı hizmet ile göz doldurmaktadır. Havaalanına gitmek isteyen yolcular servis ya da minibüsleri kullanarak rahatça ulaşım sağlayabilirler. Yolcuların tüm ihtiyaçlarıın karşılayacak şekilde tasarlanan havalimanı modern yüzü ve hizmeti ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Zonguldak Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Zonguldak Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ekonomik uçak bileti bulunuyor.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı uçak bileti

Zonguldak Çaycuma Havalimanı uçak bileti

Limanı olsun, taş kömürü yatakları olsun Zonguldak önemli bir ticaret şehri olarak öne çıkmaktadır. Bölgede bulunan en serin il Zonguldak’tır. Neredeyse her mevsim yağış almaktadır. Bu sebeple Zonguldak’a seyahat edecek olan yolcuların öncelikle hava durumunu kontrol etmeleri önerilmektedir. Anti çağlardan beri pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Zonguldak’daki ilk sakinlerin Hattiler olduğu bilinmektedir.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı Ulaşım

Zonguldak ili, Karadeniz Bölgesi’nin batı kesiminde yer almakla beraber Çaycuma Havaalanı ile hizmet vermektedir. Çaycuma Havaalanı’ndan direkt ya da aktarmalı olarak hemen her bölgeye uçmak mümkündür. Senede 500 bin yolcuyu ağırlayan havaalanı 2007 senesinde ilk defa hizmete başlamıştır. Modern yapısı ile havaalanı yolcuların bekledikleri süre zarfında her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasalanmış ve hizmete açılmıştır.

Zonguldak Çaycuma Havalimanı ucuz uçak bileti

Zonguldak Özel Sivil Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından ihalesi kazanılan Zonguldak Çaycuma Havaalanı‘nın işletmesi de bu firmaya aittir. Zonguldak Çaycuma Havaalanı geniş imkanlara sahip olmasına arşın günümüzde hala gelişmeyi sürdürmektedir. Batı Karadeniz bölgesinde önemli bir havaalanı olmakla beraber yurdun dört bir yanından gelen yolcuları ağırlamaktadır. Zonguldak Çaycuma Havaalanı’nda Onur Air, Atlas Jet, Pegasus Airlines, Anadolu Jet, Sun Express ve Türk Hava Yolları kapsamında uçuşlar gerçekleşmektedir. Yolcular istedikleri firma ile Zonguldak’a gelebilir ve bu benzersiz şehri baştan sona gezebilirler. Doğal yapısı, misafirperver insanları ile Zonguldak Türkiye’nin nadide şehirlerinden bir tanesidir.

Ucuz Zonguldak Çaycuma Havaalanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Zonguldak Çaycuma Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Zonguldak’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Zonguldak Çaycuma Havaalanı uçak bileti bulabilir.

Zonguldak Çaycuma Havaalanı Konumu