TatilCity.NETTatilCity.NET
Şifremi unuttum?

Şereflikoçhisar Aktiviteleri

Yapılacak Şeyler

Güler Pide Salonu

Güler Pide Salonu

Ankara Şereflikoçhisar’da bulunan Güler Pide Salonu pide çeşitleriyle, rahat ve huzurlu ortamıyla sizlere hizmet veriyor. Menülerinin ekonomik değeriyle de arkadaşlarınızla birlikte gidebileceğiniz bir mekan.

Ankara Şereflikoçhisar Güler Pide Salonu Ankara Şereflikoçhisar’da Güler Pide Salonu

Güler Pide Salonu’nun kıymalı, yumurtalı ve kuşbaşılı pidelerinin tadına bayılacaksınız. Gün içinde ve akşam üzeri gelip açlığınızı giderebileceğiniz sağlıklı ve hijyenik bir salon. Hafta sonları sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebileceğiniz güzel bir mekan. Kullanılan malzemeler organik ve sağlıklı. Kıymalı pide üzerinde yumurta sarısının duruşuna hakim olamayacaksınız. Isırdığınızda her malzemenin tadını ayrı alabileceğiniz leziz pidelerin damağınızda bırakacağı lezzet hissini unutamayacaksınız. Güler Pide Salonu size aile ve ev sıcaklığını hissettiren son derece hijyen ve sağlıklı bir salon.

Adres: Kale Mahallesi, İsmet Paşa Cd. No:61, 06950 Şereflikoçhisar/Ankara
Telefon: (0312) 686 55 00

 

DAHA FAZLA
Tuz Gölü gezisi Ankara Şereflikoçhisar

Tuz Gölü Gezisi

Ankara merkeze en uzak olan ilçelerden biridir. Görülmesi gereken yerler arasında Tuz Gölü, Alaaddin Cami, Hirfanlı Baraj Gölü bulunmaktadır. Ankara Şereflikoçhisar’da Tuz Gölü gezisi efsaneye yolculuk gibi..

Ankara Şereflikoçhisar Tuz Gölü gezisi Ankara Şereflikoçhisar’da Tuz Gölü gezisi

Van gölünden sonra en büyük ikinci göllerden biri olan Tuz Gölü sığ yapısıyla dikkat çekmektedir. Tuz kristallerin yaydığı müthiş beyazlığa hayran kalacaksanız. Adeta buz kütlesine benzerliğiyle de göz dolduran gölün çevresinde kavun ve karpuz tarlalarının bulunması ayrı bir özellik katmaktadır. Her mevsim güzel olan göle arkadaşlarınızla gelebilir bu muhteşem gölün üzerinde gün batımı izleyerek eşsiz fotoğraflar çekebilirsiniz. Gündüz beyaz olan göl akşam olunca sarı ve kızıllığa bürünüyor. Buranın özelliklerinden biri de flamingoların soylarını sürdürebilmesi için burada kuluçkaya yatıyor olmaları…

Yaz ve kış turist çeken yerlerden biri olan Tuz Gölü ülkenin tuz ihtiyacını da karşılayan önemli yerlerden biridir. Buraya gelmişken mutlaka Hirfanlı Barajı Gölünü’de ziyaret edebilir. Tatil gezilerinize yenilerini ekleyebilirsiniz.

Not : İstanbul Ankara uçak bileti web sitemizde en uygun fiyatlar ile bulunabiliyor.

Tatil City Gezi Rehberi

DAHA FAZLA