TatilCity.NETTatilCity.NET

Şirvan Aktiviteleri

Yapılacak Şeyler

Best Büryan ve Kebap Salonu

Best Büryan ve Kebap Salonu

Siirt Şirvan’da bulunan Best Büryan ve Kebap Salonu arkadaşlarınızla birlikte gidip birbirinden lezzetli kebapların tadına bayılacaksınız. Canınız büryan çektiğinde gidebileceğiniz en popüler mekanlardan biri.

Siirt Şirvan Best Büryan ve Kebap Salonu  Siirt Şirvan’da Best Büryan ve Kebap Salonu

Aileniz ve çocuklarınızla birlikte hafta sonları gidip büryanın tadına bakabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren mekanda birbirinden lezzetli kebapların tadına bayılacaksınız. Kaliteli hizmet anlayışı karşısında buradan memnun şekilde ayrılacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşayacak ve buraya tekrar gelmek isteyeceksiniz. Menüler temiz bir ortamda hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemelerde kimyasal hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Tamamen organik ve sağlıklıdır. Etler yerli hayvanlardan elde edilmiştir. Menü fiyatları bütçenize uygun ve ucuzdur Müşteri memnuniyetine önem veren mekanda samimi ve ilgili çalışanlar bulunmaktadır. Best Büryan ve Kebap Salonu kolaylıkla bulabileceğiniz adresinde sizleri bekliyor.

Adres: Küfre Mahallesi Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz Caddesi No: 39 56760 Şirvan/Siirt

DAHA FAZLA
Alabalık Tesisleri

Alabalık Tesisleri

Şirvan Siirt merkeze 26 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. İlçenin kuruluşu çok eski çağlara dayanmaktadır. Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. 1514 Çaldıran Savaşı’yla birlikte Osmanlı topraklarına katılmıştır. Eski adı Küfre’dir. Pekmezi ve narıyla ünlü bir yerdir. Alabalık Tesisleri, Maden Köyü, Küfre Kalesi, Satvan Kalesi, Körmas Kalesi, İrun Kalesi görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Şirvan’a Siirt merkezden kalkan dolmuşlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siirt Şirvan Alabalık Tesisleri Siirt Şirvan’da Alabalık Tesisleri

Şirvan’da çok fazla alabalık tesisleri bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte Şirvan’a bağlı bir köyde çadır kampı yapabilirsiniz. Dilerseniz ekonominize en uygun bir otelde kalabilir ve şehrin en güzel yerlerini gezebilirsiniz. İlkbahar ve yaz aylarında çadır kampı yapmanızı öneririz. Doğayla iç içe, huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız Siirt’in en güzel yaylalarında farklı bir tatil geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oturup yakalanıp hemen yanınızda pişirilen balığın tadına mutlaka bakmalısınız.

DAHA FAZLA