TatilCity.NETTatilCity.NET

Motali Life Hotel

Uygun Odalar

Apart Otel
4 yıldız
Türkiye
Kocaeli
Çınarlı, Leyla Atakan Cd. No:38, 41295 Kartepe/Kocaeli, Türkiye
0212 659 1202
Çınarlı
14:00
12:00
1 geceleme

Kocaeli Kartepe’de bulunan bu otel doğa severleri bekliyor.

Politikalar Motali Life Hotel

14:00
12:00

Olanaklar Motali Life Hotel

  Kullanıcı görüşleri ( görüşler)

  Lütfen buraya SSS yazınız

  Yapılacak Şeyler

  Taş Konak Kartepe Simit Patisserie

  Taş Konak Kartepe Simit Patisserie

  Kocaeli Kartepe’de bulunan Taş Konak Kartepe Simit Patisserie rahat oturma düzeni ve birbirinden lezzetli menüleriyle keyifli saatler geçirebileceğiniz kaliteli bir mekan.  Kocaeli Kartepe’de Taş Konak Kartepe Simit Patisserie Arkadaşlarınızla birlikte iş veya okul çıkışında uğrayıp karnınızı doyurabileceğiniz nezih bir mekan. Kartepe Kayak Merkezi’ne geldiğinizde yol üzerinde hem karnınızı doyurmak hem de dinlenmek için mola verebileceğiniz ideal bir

  DAHA FAZLA
  Masukiye

  Maşukiye

  Kartepe Kocaeli merkeze 23 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Uludağ’dan sonra en çok tercih edilen eşsiz doğaya sahip bir ilçedir. Yerli ve yabancı turistlerinden akın ettiği yerlerdendir. Marmara’nın en büyük üçüncü dağı buradadır. Kartepe Kayak Merkezi, Maşukiye, Alabalık Vadisi, Soğuksu Piknik Alanı, Hikmetiye Cami görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Kartepe’ye Kocaeli merkezden kalkan dolmuşlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  DAHA FAZLA
  Kayak Keyfi Kocaeli Kartepe

  Kayak Keyfi

  Kocaeli merkeze 23 kilometre uzaklıkta olan Kartepe, Uludağ’dan sonra kış turizmi için yerli ve yabancı turistlerden en çok ilgi gören yerlerden biridir. İstanbul‘a olan yakınlığından dolayı özellikle hafta sonu tatillerinde çok kalabalık olmaktadır. Yolunuz Kartepe’ye düşerse eğer gezip, görebileceğiniz yerler arasında; Kartepe Kayak Merkezi, Maşukiye, Alabalık Vadisi, Soğuksu Piknik Alanı bulunmaktadır. Kayak keyfi bölgenin vazgeçilmezi.

  DAHA FAZLA

  Motali Life Hotel Kocaeli, Türkiye

  Genel Puanlamanız

  Konaklama Numarası

  Pin kodu

  İnceleme başlığınız

  Görüşünüz

  Yolculuğunuz nasıldı?

  • İş
  • Çift
  • Aile
  • Arkadaş
  • Solo