Erzurum İspir’de yer alan Avcı Alabalık Su Ürünleri Dinlenme Tesisleri rahat oturma düzeni, Çoruh nehrinin eşsiz manzarasıyla sizlere leziz menüler sunan kaliteli, nezih bir mekan.

Erzurum İspir Avcı Alabalık Su ürünleri Dinlenme Tesisleri Erzurum İspir’de Avcı Alabalık Su Ürünleri Dinlenme Tesisleri

Sevdiklerinizle birlikte keyifli saatler eşliğinde enfes alabalıkların tadına bakmak istemez misiniz? Çoruh nehrinin şırıl şırıl akan sesinin yanında rakı ve balık keyfi yapmaya değer. Hafta sonlarınızı en iyi şekilde değerlendirerek hem yeme-içme ihtiyacınızı giderebilecek hem de haftanın yorgunluğunu atabileceksiniz. Temiz bir ortamda hazırlanan taze ve birbirinden lezzetli balıklar hijyenik bir biçimde masanıza kadar sunumu yapılmaktadır. Muhteşem doğanın ortasında huzur içinde karnınızı doyuracak ve buranın kısa sürede müdavimi olacaksınız. Müşteri memnuniyetine önem veren mekandan memnun bir şekilde ayrılacaksınız. Avcı Alabalık Su ürünleri Dinlenme Tesisleri kolaylıkla bulabileceğiniz adresinde sizleri bekliyor.

Adres: Avcı köy mahallesi, 25900 İspir/Erzurum
Telefon: (0442) 463 70 78