Ayder Yaylası Kaplıcaları, Rize Çamlıhemşin ilçesinde bulunmaktadır. Eşsiz doğa güzelliğiyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken ve her mevsim gezgincilerin uğradığı Ayder Yaylası aynı zamanda kaplıcalarıyla da ünlü bir yerdir.

Rize Çamlıhemşin Ayder Yaylası Kaplıcaları Rize Çamlıhemşin’de Ayder Yaylası Kaplıcaları

Burada bulunan kaplıcalar başta romatizma, egzama, sindirim ve dolaşım sistemi, kalp ve böbrek hastalıkları, cilt sorunları gibi bir çok hastalığa iyi gelmektedir. Burada doğanın içinde unutulmaz bir tatil yaşarken diğer yandan sağlınıza da dikkat edecek, bol dinlenceli, huzurlu ve sağlıklı bir tatil geçirebileceksiniz. Kaplıcaların içinde bulunan mineraller cildinizi hem güzelleştirecek hem de hücrelerinizi yenileyerek genç kalmasını sağlayacak ve kırışıklıklara iyi gelecektir. Ayder Yaylası’nda doğayla iç içe bir tatil geçirmek için çadır kurabilir veya burada bulanan geleneksel ahşap evlerde konaklayabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde bol oksijenli, serin esen rüzgarla uyanacak ve Karadeniz mutfağının eşsiz lezzete sahip organik kahvaltısıyla güne merhaba diyeceksiniz.

rize uçak biletiRize ucuz uçak bileti

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

[wprpi by=”tag” post=”11″ icon=”none”]

Rize otelleri Tatil City’de.. Rize’den otel seçerken uygun ve kaliteli olanları seçmeye özen gösterdik. Ayrıca, ucuz tatil fırsatı arayanlara bir tüyo.. Uygun fiyatlı Rize uçak bileti web sitemizde!..

Rize’de yapılacak şeyler

Rize’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Rize’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Rize gezi rehberi hazırladık.