Pursaklar Ankara’nın 2008 yılında kurulmuş olan yeni ilçelerinden biridir. Burada çok fazla gezebileceğiniz bir yer olduğunu söyleyemeyiz. Yolunuz Ankara üzerinden geçerse arkadaşlarınız ve çocuklarınızla birlikte eğlenebileceğiniz yerler arasında Dolfinaryum ve Yunus Gösteri Merkezi bulunmaktadır. Ankara Pursaklar’da Dolfinaryum gezisi yapmanızı öneririz.

Ankara Pursaklar Dolfinaryum gezisi Ankara Pursaklar’da Dolfinaryum gezisi

Pursaklar merkeze geldiğinizde sizlere ihtişamlı duruşuyla saat kulesi karşılayacaktır. Burada Ankara anısı olarak fotoğraf çektirebilirsiniz. Özellikle geceleri ışıldayan görüntüsüyle muhteşem bir manzaraya sahip olan Pursaklar’da gece fotoğrafları da çekebilirsiniz. Kışın ayrı bir güzelliğe sahip olan Pursaklar’a yaz ve kış hiç fark etmez gelip dilediğiniz kadar tatil yapabilir yoğun kalabalık şehirlerden uzak bir kaç gün geçirebilirsiniz.

Kocaman havuzu ve içinde yunusların gösteri yaptığı ve gösterilerine hayran kalacağınız eğlenceli mekanlardan biri Dolfinaryum. Özellikle çocuklarınızın keyif alacağı bu mekanda dilediğiniz kadar eğlencenin keyfini çıkarabilir tatil anılarınıza sevimli fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Not : Ankara’ya uçak bileti web sitemizde çok ucuz fiyatlar ile bulunabiliyor.

Tatil City Gezi Rehberi