Şahin Künefe, Bingöl Merkez‘de bulunmaktadır. Şehrin en popüler mekanlarından biridir. Temiz, kaliteli ve şık bir yer. Müşteri memnuniyetine önem veren mekanın samimi ve ilgili çalışanları sayesinde kendinizi evinizdeymiş gibi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Bingöl Merkez Şahin Künefe Bingöl Merkez’de Şahin Künefe

Burada yüzlerce tatlı çeşidini bulabilir ve tadına bakabilirsiniz. Özellikle canınız künefe çekerse mutlaka buraya uğrayın. Burada yiyeceğiniz künefenin tadını asla unutamayacaksınız. Menüler hijyenik bir ortamda hızlı bir şekilde masaya servisi yapılmaktadır. Buraya arkadaşlarınızla birlikte gelip güzel sohbetler eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Menülerin malzemeleri sağlıklı ve organik olduğu için tadı damağınızda kalacak. Kültür ve iş gezisi kapsamında geleceğiniz Bingöl’de bütçenize uygun olarak konaklayabileceğiniz tesisler bulunmaktadır. Şehirde bütün kafe ve restoranlar merkezde bulunuyor. Buraya gelmişken yöreye özgü organik ürünlerden kendinize ve sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz.

Adres: Sehit mustafa gundogu caddesi no : a/6 cilem sokak no 11 | Sehit Mustafa Gundogdu Mahallesi, Bingol 12000, Türkiye
Telefon: +90 426 213 77 87