TatilCity.NETTatilCity.NET
Şifremi unuttum?

Odessa Turu (2 Gece 3 Gün)

Odessa, Ukrayna
3 Gün
40
2,400TL
2,000TL

Odessa turu ilk gün :

Sabah havalimanında olunması gereken saat.
07:30

2,400TL
yetişkin fiyatı

Müsaitlik yok

Kişi Sayısı Aşıldı

TatilCity.NET Tur paketleri ile Odessa turu.

Odessa Turu

İSTANBUL – ODESSA (1.GÜN)

Turumuzun ilk günü, tarifeli uçuş saatinden üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Hava alanında çıkış işlemlerimizi bitirdikten sonra Türk Hava Yolları nın tarifeli seferi ile Odessa seyhatimiz başlıyor. Odessa ya varışımızla birlikte havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Panaromik turumuz esnasında göreceğimiz eşsiz mimari eserlerden bazıları Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleridir. Günün ardından geceleme otelimizde.

ODESSA (2.GÜN)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Katakomb Yeraltı Tünelleri Gezisi’ne katılabilir.(kişi başı 35 Euro).

200 yıl önce inşa edilmiş olan 3500 km uzunluğunda olan Katakomb Yeraltı Tünellerini gezmeye başlıyoruz. uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. bu yer altı tüneli ile ilgili detaylı bilgilendirmeler rehberimiz tarafından tur esnasında yapılacaktır.

Dileyen misafirlerimizde ekstra olarak ”Tadımlı Shustov Fabrikası” gezisine katılabilirler. Kişi başı ücret 35 Euro dur.

1899 Yılında Odessa’da satın aldığı fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da bu işi yapan en önemli kişlerdir. Üretilen eşsiz içecekleri tadabileceğimiz bu turumuzda , tadımın yanı sıra üretim tekniklerini ve üretim aşamalarını göreceğiz.

ODESSA İSTANBUL (3.GÜN)

Sabah kahvaltımızın ardından otelden check-out yapıyoruz ve tur rehberimizin belirlediği saatte havalimanına tranfer için yola çıkıyoruz. pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul’a hareket ediyor ve alanda turumuz son buluyor.

Odessa’da yapılacak şeyler

Odessa’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Odessa’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Odessa Gezi Rehberi hazırladık.