TatilCity.NETTatilCity.NET

Roma Turu (2 Gece 3 Gün)

TatilCity.NET Tur paketleri ile Roma turu.

Roma Turu

İSTANBUL – ROMA (1 GÜN)

Tarifeli uçak saatimize göre kalkıştan üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tur rehberimiz ile buluşuyoruz.

Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile varış noktamız Roma ya ulaştığımızı da alanda bizi bekleyen aracımız ile panaromik şehir turumuza başlıyoruz. panaromik turumuzda göreceğimiz yerlerden bazıları Venedik Meydanı, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesidir.

Akşam, isterseniz ekstra düzenlenecek olan Roma Şaheserleri & Vatikan Gezisi ne katılabilirler. (kişi başı 40 Euro Yetişkin , 20 Euro çocuk (7-12 yaş)

Roma Şaheserleri & Vatikan turunun içeriği hakkında rehberimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ROMA (2. GÜN)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından şehri dilediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli ve Pompei Gezisi’ne katılabilir.

  • Ekstra gezi: Napoli ve Pompei Turu (kişi başı 100 Euro Yetişkin , 50 Euro çocuk (7-12 yaş))
  • Extra tur da görülecek yerler hakkında detaylı bilgiyi tur rehberimizden alabilirsiniz.

Geceleme otelimizde.

ROMA İSTANBUL (3.GÜN)

Turumuzun son günü otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Göller Bölgesi ve Castelli Romani Alışveriş Gezisi’ne katılabilir.

Son gün de tur liderinin belirteceği saatte havalimanına transferimiz başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile dönüş yolculuğuna başlıyoruz. İstanbula varışımızın ardından başka bir gezide görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Ekstra gezi: Göller Bölgesi ve Castelli Romani Alışveriş Gezisi kişi başı 50 Euro Yetişkin , 25 Euro çocuk (7-12 yaş)
İtalya’da Castelli Romani outlet te uygun fiyatlı alışveriş yapabilirsiniz ve Roma dışında ki göl kıyısı köylerin (Castel Gandolfo ve Nemi) gezilmesi ile turumuza başlıyoruz. Detaylı bilgilendirmeyi tur rehberimizden edinebilirsiniz.

Roma’da yapılacak şeyler

Roma’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Roma’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Roma gezi rehberi hazırladık.

tatil city