TatilCity.NETTatilCity.NET

Uçak bileti, tur, otel ve vize...

Zaten üyesiniz?

TatilCity.NETTatilCity.NET

Hesap bulunamadı?

Paris Turu – 3 Gün

10% İndirim
Paris, Fransa
3
100
4,500TL
2,500TL
10% Kapalı

Havalimanı

Sabah havalimanında olunması gereken saat.
07:30

4,500TL
yetişkin fiyatı

Müsaitlik yok

Kişi Sayısı Aşıldı

Paris, Fransa
3 Gün
100
4,500TL
2,500TL
10% Kapalı

Paris Şehir Turu

Paris turu gemiş bir şehir gezizisyle başlar.
13:00

4,500TL
yetişkin fiyatı

Müsaitlik yok

Kişi Sayısı Aşıldı

TatilCity.NET Tur paketleri ile Paris turu.

Paris Turu

1. Gün / İstanbul – Paris

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 08.00`da hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Atlas Global hava yollarının KK 2173 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.40`da Paris`e hareket. Yerel saat ile 13.40`da varış, ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Paris şehir turu. Panoramik şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon’un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais ,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer.

2. Gün / Paris

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek Paris ikonları ve Seine Nehri turumuza katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu turuna katılabilirler. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

3. Gün / Paris

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turumuza / çift park,, Louvre ve Versailles turuna veya Louvre ve Notre Dame Katedrali katılabilirler.

Paris’de yapılacak şeyler

Paris’e gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Paris’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Paris gezi rehberi hazırladık.

tatil city