TatilCity.NETTatilCity.NET

Nice, Marsilya, Barcelona Turu

TatilCity.NET Tur paketleri ile promosyon Nice, Marsilya, Barselona turu.

1. Gün / İstanbul – Nice

Gezinin ilk günü, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde tarifeli sefer saatinden 3 saat önce tur lideri ile buluşuyoruz.Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ile varış noktamız olan Nice. hareket.
Nice’ e varışımızın ardından bizi bekleyen aracımız ile panoramik şehir turunu yapıyoruz. panaromik şehir turu esnasında göreceğimiz yerler: Promenade des Anglais (meşhur yürüyüş caddesi)caddesi ile başlayıp ardından Nice Limanı, eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı.

Panaromik turumuzu tamamlayıp otelimize transfer oluyoruz ve geceleme otelde.

2. Gün / Nice Şehir Turu

Otelde alacağımız kahvaltının ardından rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Cannes & St. Paul De Vence’ne gezisine katılabilirler.Günün diğer yarısını da arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Monaco & Monte Carlo gezisi ile değerlendirebilirler.

Ekstra gezilerimizin ardından otele transfer ve geceleme otelde.

Monaco ve Monte Carlo Gezisi kişi başı
75 Euro Yetişkin
40 Euro çocuk (2-12 yaş)

Cannes St. Paul De Vence Gezisi kişi başı
Yetişkin: 65 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş: 35 Euro

3. Gün / Nice – Marsilya

Erken alınacak sabah kahvaltısı ardından dileyen misafirlerimiz ile rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Aix-En Provence , Arles gezimizi yapacağız. Bu gezimizin ardından yaklaşık 200 km olan Marsilya’ ya transferimize başlıyoruz. Marsilya’ ya varışın ardından panoramik şehir turumuzu yapıp serbest zaman ve akabinde otele transfer geceleme otelimizde.

Aix-En Provence , Arles kişi başı 65 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş: 35 Euro

4. Gün / Marsilya – Barcelona

Otelde alacagımız kahvaltının ardından yola çıkıyoruz ve yaklaşık 500 km sonrasında varış noktamız. Barcelona.
Varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz.

Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Sagrada Familia Bazilikası, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evleri ( Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla, Port Olimpic göreceğimiz yerler arasındadır.

Panoramik şehir turumuzun ardından otele transfer .

Akşam için ise arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Gecesi’ne katılabilirler.

Flamenko Gecesi Gezisi – Barselona kişi başı
Yetişkin: 60 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş:35 Euro

5. Gün / Barcelona Kültür Turu

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz günü ekstra olarak düzenlenecek olan Figueras ve Girona Gezisi ile geçirebilirler ya da serbest zaman ile barcelona sokaklarını keşfe çıkabilirler.Gezinin ardından Barcelona’ ya transfer ve geceleme otelde.

Figueras ve Girona Gezisi kişi başı
Yetişkin: 65 Euro
0-6 Yaş Ücretsiz
07-12 Yaş:35 Euro

6. Gün / Barcelona – İstanbul

Gezimizin son günü otelimizde erken alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz.Tur liderimizin belirlediği saate buluşma ve hava limanına transfer. Bilet, gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları ile İstanbul’ a dönüş.Varışın ardından turumuz sona eriyor.

Nice’da gezilecek yerler

Nice’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Nice’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Nice Gezi Rehberi hazırladık.