TatilCity.NETTatilCity.NET

Stockholm Turu (3 Gece 4 Gün)

5% İndirim

TatilCity.NET Tur paketleri ile promosyon Stockholm turu.

1. Gün / İstanbul – Stockholm

Turumuzun ilk günü, kalkıştan yaklaşık üç saat önce, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde rehberimiz ile buluşuyoruz. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından yolculuğumuz başlıyor.Varışımızın ardından Stockholm panoramik şehir turumuza başlıyoruz. gezimiz esnasında keşfedeceğimiz noktalar ise; Gamla Stan, Nobel ödülleri törenine ev sahipliği yapan Belediye Sarayı, kraliyet kalesi Kungliga Slotteti ve 7 tiyatroyu tek bir çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binasını göreceğiz.
Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Vasa Müzesi Gezisise katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Vasa Müzesi Gezisi : 50 Euro (Kişi başı )

2. Gün / Stockholm

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3. Gün / Stockholm Şehir Turu

Sabah kahvaltısının ardından stockholm sokaklarını keşfe çıkabilir,yerel tatları deneyebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün / Stockholm – İstanbul

Gezimizin son günü otelde alacağımız sabah kahvaltısının otelden ayrılıyoruz ve hava limanına transfer, Türk Hava Yolları ile varış noktamız olan İstanbul’a hareket .

Stockholm’da yapılacak şeyler

Stockholm’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Stockholm’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Stockholm Gezi Rehberi hazırladık.