Dünyayı kasıp kavuran ve binlerce insanın ölümüne neden olmaya devam eden covid-19 virüsü tedbirleri alınmaya devam ediyor. HIS Travel ise ticari faaliyetini devam ettirdiği Şişli bölgesinde bulunan ve yoğun hastanelerden olan Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi için kampanya başlattı.

HIS Travel coronavirüs tedbirleri kapsamında sağlık çalışanlarının yanında olduklarını ve emeklerine ortak olmak adına gerekli olan hastane malzemelerinin bir bölümünü temin edecek. Bu nedenle HIS çalışanları, turizm paydaşları ve Japon iş ortaklarıyla birlikte yardım kampanyası başlattı.

Coronavirüs tedbirleri arasında hejyen ve sosyal mesafe önemli şartlardan ikisini oluşturuyor. Evde kalmak ve izole olmak önemli tedbirlerden biri.

HIS Traven yöneticileri İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimiyle temas kurarak gerekli olan ihtiyaç listesi hazırlandı. Japon iş ortakları ve HIS çalışanları diğer turizm paydaşlarıyla birlikte sosyal medyadan da #hislerimizortak tagiyle paylaşıldı.