TatilCity.NETTatilCity.NET

Londra Turu

TatilCity.NET Tur paketleri ile İngiltere’de Londra turu.

1. Gün / İstanbul – Londra

Tarifeli uçuş saatinden en az 2,5 saat önce İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali ‘nde olmanız gerekmektedir.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinizi tamamladıktan sonra Türk Hava Yolları ile Londra’ya hareket.
Londra Gatwick Havalimanı’na varışınızın ardından dilerseniz şehri keşfe çıkabilir ya da önce otelinize yerleşebilirsiniz. Şehirde görmeniz gereken yerlerden bazıları Buckingham Sarayı, Westminster Sarayı, Parlamento Binası, Big Ben, Westminster Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı. Günün ardından geceleme otelinizde.

2. Gün / Londra Şehir Turu

Otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Arzu edeneler Kraliyet Parkları arasında en büyüğü olan Hyde Park’ı keşfe çıkabilir, ya da dilediğiniz gibi şehri keşfetmeye devam edebilir, şehri kuş bakışı görmek isterseniz de London Eye’a binebilirsiniz.

Alternatif olarak Madame Tussauds Müzesi’nde tarihi ve ünlü kişilerin canlı birer kopyası gibi yapılmış olan balmumu heykellerini görebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

3. Gün / Londra – İstanbul

Otelde alacağınız kahvaltının ardından kalan zamanı dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile Londra Gatwick Havalimanı’ndan İstanbul’a dönüş uçuşu ve varış ile birlikte turun sonu.

Londra’da yapılacak şeyler

Londra’ya gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Londra’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Londra Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city