TatilCity.NETTatilCity.NET

Belgrad Turu (2 Gece 3 Gün)

5% İndirim

TatilCity.NET Tur paketleri ile Belgrad turu.

İSTANBUL BELGRAD (1.GÜN)

Turumuzun ilk günü İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde uçuş saatinden üç saat önce Pegasus kontuarı önünde buluşuyoruz.Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları ile Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’na seyahatimiz başlıyor.
Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’na varışımız bagaj, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından alanda bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer.
Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

BELGRAD( 2. GÜN)

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından günü dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Belgrad da görülmesi gereken Kalemegdan Kalesi & Kalemegdan Parkı, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Taş Meydan ve Cumhuriyet Meydanı bulunmaktadır. Birbirinden farklı lezzetlerin olduğu restoranlarda yemek yiyerek dinlenebilirsiniz. Günün ardından geceleme otelimiz de.

BELGRADE-İSTANBUL(3.GÜN)

Uçuş saatinden 3 saat önce otelden çıkış yapıyoruz. Belgrad Nikola Tesla Havalimanın da ki gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları ile İstanbul’a hareket, yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuğun ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ile turumuzu sonlandırıyoruz.

Belgrad’da yapılacak şeyler

Belgrad’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Belgrad’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Belgrad gezi rehberi hazırladık.

tatil city