TatilCity.NETTatilCity.NET

Uçak bileti, tur, otel ve vize...

Zaten üyesiniz?

TatilCity.NETTatilCity.NET

Hesap bulunamadı?

Lviv Turu

Lviv, Ukrayna
5
40
1,200TL
1,000TL

Çok Önemli

Havalimanında en geç olunacak saat
08:00

1,200TL
yetişkin fiyatı

Müsaitlik yok

Kişi Sayısı Aşıldı

TatilCity.NET Tur paketleri ile Lviv turu.

1. GÜN – İSTANBUL LVIV

Tarifeli uşuş saatinden 3 saat önce İstanbul Havalimanında buluşma . Pasaport ve bagaj işlemelerini tamamladıktan sonra Lviv hareket.. Lviv Uluslararası Havalimanın’na varışımızın ardından konaklayacak olduğunuz otele transfer. Otele giriş işlemlerimizi yapıp Lviv’i keşfetmeye başlayabilirsiniz. Geceleme otelde.

2. GÜN LVIV ŞEHİR TURU

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rynok Meydanı’nın da ki en önemli yapılardan birisi olan Latin Katedrali’ni ziyaret edilebilir ,sonrasında meydanda bulunan kafelerden oturup manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Akşam yemeğiniz için ise yerel tatlardan ve en çok tüketilen yemekleri olan borsch çorbası, Kiev tavuğu ve pampushky’i tadabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. GÜN LVIV İSTANBUL

Otelimizde alacağınız sabah kahvaltının ardından havalimanına transfer saatine kadar serbest zaman. Avrupa’nın en iyi opera binalarından olan Opera Binası’nı da ziyaret edebilirsiniz. Uçak saatine göre otelden Lviv Havalimanına transfer.

Lviv’de yapılacak şeyler

Lviv’e gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Lviv’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Lviv gezi rehberi hazırladık.

tatil city