TatilCity.NET Adana Adıyaman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana'dan Adıyaman'a her gün uçuş yoktur. Yapılan uçuşlar da aktarmalı yapılmaktadır. Adana'dan Adıyaman'a uçuş süresi ise aktarmaya bağlı olarak değişmektedir.

Adıyaman otelleri de TatilCity.NET'de. Ayrıca Adıyaman uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!..

Adıyaman Otelleri

hilton garden in 4 e1542876438508 500x300 Adana Adıyaman Uçak Bileti

Hilton Garden Inn Adıyaman Türkiye

0 görüşler

Hilton Garden Inn ; Adıyaman'ın Merkezinde Hilton konforunu yaşamak isteyenlere konaklama fırsatı veriyor. şehir merkezine yakın , balo ve toplantı salonları, açık havuz, şok duş odası saunası ve enfes lezzetlerin sunulduğu mutfağı sizi bekliyor.

ortalama fiyatı220TL SEÇİN

Adıyaman'da yapılacak şeyler

Adıyaman'a gitmek düş içinde düş görmek gibi. Nemrut kesinlikle görülesi bir yer. Adıyaman gezi rehberi şeker tadında, keyifli bilgiler içeriyor.

tatil city

Adıyaman ucuz uçak bileti

Adana Adıyaman uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Adana Adıyaman uçak bileti almak için TatilCity.NET'. İstediğiniz gün ve saate uçak bileti alabilirsiniz. Sizler için servis bedellerini düşük tuttuk. Adana Adıyaman uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Adıyaman'da nerelere gidebiliriz?

adıyaman2 300x200 Adana Adıyaman Uçak Bileti

Adana – Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman‘da pek çok tarihi ve turistik yer mevcuttur. Bunlardan ilki Nemrut Dağı yolunda gezebileceğiniz Cendere Köprüsü'dür. Köprü geniş kemerli bir yapıdadır. İlin en büyük camisi Adıyaman Ulu Cami çarşı içerisinde yer almaktadır. 1902 yılında yeniden onarılan caminin yapımı Zülkadiroğulları Beyliği tarafından olmuştur. 18. Yüzyılda yaptırılmış olan St. Paul Süryani Kilisesi Katolik kiliselerin aksine sade bir yapıda olmakla beraber dilenirse gezilebilir. 2206 metre yükseklikte etkileyici bir manzaraya sahip olan Nemrut Dağı ören yeri, ancak yüzlerce merdiven çıkarak ulaşılabilen bir yerdir. Gün doğum ya da batımı izlemek isteyenler için oldukça etkileyici bir yerdir.

Kadınlar Anıt Mezarı olarak da bilinen Karakuş Tümülüsü, Nemrut Milli Parkın içerisinde yer almaktadır. Annesi İsas adına, Kommagene Kralı II. Mithridates tarafından yaptırılmıştır. Üzerindeki kartal figürü nedeniyle Karakuş Tümülüsü olarak anılmaktadır. Taşgedik köyünde yer alan Haydaran Kaya Mezarları ise Güneş Tanrısı Hellias ve Kral Antiochos'un mezarlarının olduğu yer olarak bilinmektedir.

Adana Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman'a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman'a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Türk Hava Yolları uçak bileti almalısınız.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana'dan Adıyaman'a ya da Adıyaman'dan da Adana'ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Adıyaman uçak bileti web sitemizden de kolaylıkla satın alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu'nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye'yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı'yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa'ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı'ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı'na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı'na ve Çukurova Üniversitesi'ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6'da sefere başlamakta ve 19:00'a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali'nde 4, İç Hatlar Terminali'nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı'nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanından da Adana Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Dip Not : Adana Adıyaman uçak bileti için kampanyalı fiyat dönemleri vardır.