Çok ucuz fiyatlar ile Adana Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için rn doğru adrestesiniz. Adana’dan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Adana Bodrum uçak bileti al!

Servis bedellerini çok düşük tutuyoruz. Bu yüzden de Adana Bodrum uçak bileti TatilCity.NET üzerinde fazlasıyla ucuza bulunabiliyor.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Adana Bodrum Uçak Bileti

Adana Bodrum Uçak Bileti

Ege’nin incisi konumundaki Bodrum şüphesiz yaz aylarının en çok turist çeken ilçelerinden birisi. Muğla, tatilini Ege taraflarında geçirmek isteyen herkesin uğraması gereken bir yer. Bodrum’da gezip görülmesi gereken pek çok yer mevcut. Bunlardan birisi Oraklar. Bodrum’da en temiz koylardan birine sahip olan Oraklar’da tekne turları bolca yapılmakta. Tur esnasında dalış yapmak isteyenler için uğrak noktalar da buralardır.

Tatil kasabası Torba, Bodrum merkeze sadece 6 km mesafede. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler burayı mutlaka görmelidir. Bodrum’un en güzel sahil şeritlerinden birisine sahip olan Yalıkavak ise görülesi yerlerdir. Burada pek çok otel ve pansiyon bulunur. Bu tesislere web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Gümbet Bodrum gece hayatının merkezi gibi. Turistlerin en çok ilgisini çeken bu yerde gece hayatı bitmemekte, canlı bir eğlence hayatı sürmekte. Tarihi Bodrum Kalesi Bodrum merkezdedir. Açık müze halinde bulunan kale ilgisi çekenler için mutlak suretle uğranması gereken yerler arasında.

Adana Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air, Türk Hava Yolları, Pegasus AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Bodrum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Bodrum’a ya da Bodrum’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Sakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Adana Bodrum Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.