TatilCity.NET Adana Çanakkale uçak bileti alanlar için Çanakkale ve uçuş hakkında bilgiler veriyor. Adana'dan Çanakkale'ye her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 40 dakikadır.

En ucuz fiyatlar, ekonomik fırsatlar ile Çanakkale otelleri web sitemizde.  Ayrıca Çanakkale uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

Çanakkale Otelleri

Çanakkale'de yapılacak şeyler

Çanakkale'ye gitmek, Kurtuluş Savaşının yapıldığı toprakları görmek istiyorsanız “Çanakkale'de Yapılacak Şeyler” size şehirde yapılacaklar konusunda fikir verecektir.  Bu amaçla Çanakkale gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Çanakkale ucuz uçak bileti

Adana Çanakkale uçak bileti al!

Çok ucuz fiyatlarla Adana Çanakkale uçak bileti almak isteyenler için fırsatlar. Son kullanıcılar için servis bedellerini düşük tutuyoruz. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Çanakkale'de nerelere gidebiliriz?

çanakkale1 1 300x200

Adana Çanakkale Uçak Bileti

Çanakkale özellikle Kurtuluş Savaşı zamanlarında zorlu düşman mücadelesine tanık olan bölgeleri ile hem yerli hem de yabancı turistleri çekmektedir. Bu sebeple şehitli Çanakkale'de en sık ziyaret edilen yerlerin b aşında gelmektedir. Muazzam boğaz manzarasına tanık olmak isteyenler Kordon Boyu‘ na uğramak isteyebilirler. 1889 yılında inşa ettirilen ve pek çok türküye konu olan Aynalı Çarşı da Çanakkale de yer alan ve insanların ilgisini çeken bir yerdir.

Aristo'ya kadar uzanan tarihi ile Çanakale'nin Assos ilçesi görülmeye değer. Yunanlı filozofların burada öğrencilerine ders verdiği biliniyor. Türkiye'nin önde gelen turistik adası olan Bozcaada'da ise şirin Rum evleri ile çevrelenmiş, bugün pek çok turisti çeken bir yerdir. Pek çok filme de konu olmuş Truva Antik Kenti ise hiç şüphesiz ilk uğrak yerlerindendir.

Adana Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale'ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale'ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Adana Çanakkale uçak bileti alacaklar Pegasus uçak bileti almayı bu güzergah için düşünebilirler.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana'dan Çanakkale'ye ya da Çanakkale'den Adana'ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Çanakkale uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu'nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye'yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı'yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa'ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı'ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı'na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı'na ve Çukurova Üniversitesi'ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6'da sefere başlamakta ve 19:00'a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali'nde 4, İç Hatlar Terminali'nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı'nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Çanakkale uçak bileti satın alınabilir.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Dip Not : Adana Çanakkale uçak bileti kampanyalarını web sitemizde bulabilirsiniz.