TatilCity.NET Adana Dalaman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Muğla’ya pek çok uçuş yapılmaktadır. Muğla da hem Dalaman Havalimanı hem de Bodrum Havalimanı bulunmaktadır. İstanbul’dan Muğla’ya uçuş süresi yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Çok ucuz fiyatlı Muğla otelleri de bu sitede. Muğla otellerinin içinden en uygun olanları seçtik. Bu seçimi yaparken kaliteden ödün vermedik. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Muğla Otelleri

Muğla’da yapılacak şeyler

Muğla’ya gitmek istiyorsunuz. Zira, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi dünyaca ünlü yerlerin sınırları içinde olduğu bu şehre gitmeyi herkes ister.  “Muğla’da Yapılacak Şeyler” size yön haritası gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenlere için de çok detayı bir Muğla Gezi Rehberi hazırladık. Üstelik Muğla uçak bileti fiyatlarında bazı uçuşlar kampanyalı!

tatil city

Adana Dalaman uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Muğla ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz Adana Dalaman uçak bileti buradan alınabilir. Ucuz uçak bileti almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Adana Dalaman Uçak Bileti

Adana Dalaman Uçak Bileti

Muğla, konumu gereği tatil beldelerine çok yakın bir şehir. O nedenle hemen her yazlıkçının uğrak noktasıdır. Ancak Muğla’nın da kendi içerisinde gezip görülmesi gereken yerleri mevcut. Örneğin Kavaklıdere. Doğal su kaynakları ve yemyeşil bitki örtüsü ile adeta doğa ile buluşturuyor. Tarihi açıdan büyük bir öneme sahip Datça’da yine Muğla içerisinde yer alıyor. Apollon ve Venüs tapınaklarını ziyaret etmek isteyenler buraya uğrayabilir.

Adana Dalaman uçak bileti çok ucuz fiyatlarla…

Ula’da Kleopatra Plajı bulunuyor. Burası serinlemek isteyenler için birebir. Burada Turnalı, Akbük, Gelibolu, Akyaka gibi koyları ziyaret edebilirsiniz. Ortaca ise nesli tükenmekte olan Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Dalaman, kuş cenneti, av ve yayla turizmi için en ideal yer.

Adana Dalaman uçak bileti fiyatları

Muğla’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Muğla’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul’dan Muğla’ya ya da Muğla’dan İstanbul’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Muğla uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için Muğla (Bodrum) Havalimanı transfer bilgileri

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Adana Dalaman Uçak Bileti alanlar için Muğla (Dalaman) Havalimanı transfer bilgileri

1976 yılında yapımına başlanan Dalaman Havalimanı 1981 yılında tamamlandı. İlk yıllarında az sayıda personel ile uçuş hayatına başlayan havaalanında şuanda 516 görevli çalışıyor. TatilCity.NET size yılın dört mevsimi boyunca da ucuz Dalaman Havalimanı uçak bileti imkanı sunuyor. Dalaman’dan herhangi bir yere veya Dalaman’a uçmak isteyen yolcular uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Dalaman Havalimanı Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Dalaman Havalimanı uçak bileti de alınıyor. En uygun, ekonomik ve çok ucuz uçak bileti buradan bulunabiliyor.

Muğla’da bulunan havaalanı uluslararası sivil hava trafiğinde önemli bir yere sahiptir. Şehir merkezine 6 kilometrelik mesafede yer alan havaalanı bünyesinde 1355 araç kapasiteli otopark bulunur. Aynı zamanda alan içerisinde banka, PTT, sağlık hizmetleri, cafe pek çok sosyal hizmet de vardır. Dalaman Havaalanı tüm bunların çerçevesinde acil durumlar için imkan tanıdığı gibi sosyal olarak da çeşitli özellikle taşır.

Dalaman Havalimanı Uçak Bileti

Dalaman Havalimanı Uçak Bileti

Muğla il merkezine bağlı olarak iki havaalanı vardır. Bunlardan birisi Dalaman Havalimanı‘dır. 1981 yılından bu yana hem sivil, hem askeri uçuşlar için kullanılan Dalaman havaalanı tam donanımlıdır. Havaalanından iç ve dış hatlar ile uçuş yapmak mümkündür. İlçe merkezlerine ise sadece 6 kilometreklik bir mesafesi bulunur. Yolcular için otobüs, servis ve taksi gibi ulaşım araçları mevcuttur.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Ülkemizin turizm destinasyonları arasında yer alan Muğla, bu özelliğinden dolayı her sene binlerce yolcu ağırlar. Şehrin turisttik ilçelerinden olan Datça, Marmaris, Fethiye ve Dalyan’a gitmek isteyen yerli ve yabancı turistler Dalaman Havalimanı‘nı kullanabilir. Yaz sezonu için ideal olduğundan Muğla’da çok fazla alternatif konaklama yeri mevcuttur. Özellikle yaz döneminde gidilecekse yolculuk öncesinde kalacak yer için rezervasyon yapılması gerekir.

Dalaman Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Yazın Dalaman Havaalanı şehre gelen yüz binlerce yerli ve yabancı turist ağırlar. Bu nedenle Türkiye’nin en işlek havalimanlarından biridir. Alan aynı zamanda dünyaca ünlü pek çok markanın da ev sahipliğini yapıyor. Uçuşu beklerken vakit geçirmek adına pek çok cafe ve restoranı da mevcut.

Ucuz Dalaman Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Dalaman Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Dalaman’a yolculuk yapmayı düşünen veya Dalaman’dan farklı bir lokasyona uçmak isteyen yolcular ucuz Dalaman Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Dalaman Havalimanı Konumu

Adana Dalaman Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.