Çok ucuz Adana Eskişehir uçak bileti almak isteyenlere de TatilCity.NET uçak bileti buluyor. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Adana Eskişehir uçak bileti al!

TatilCity.NET Adana Eskişehir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları bilgiler veriyor. Adana’dan Eskişehir’e her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

İzmir Eskişehir Uçak Bileti

Adana Eskişehir Uçak Bileti

Modern kent denildiğinde İç Anadolu’da ilk akla gelen yer Eskişehir‘dir. Bu şehirde pek çok doğal ve tarihi yer mevcut. Odunpazarı bunlardan birisidir ve şehrin en eski yerleşim alanlarından birisi. Sevimli nostaljik evleri, dar sokakları ile ilgi odağıdır. Porsuş Çayı ise Türkiye’nin Venedik’i diye tabir edilir.

Kentpark ise Porsuk çayının bağlantı noktasındaki  uzun plajı ile dikkat çeker. Eskişehir’in bir başka önemli parkı da Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’dır. Devlet adamı, sporcu, sanatçı gibi değerli insanların balmumu heykellerini görmek isteyenler ise Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesi’ni ziyaret edebilir.  Eskişehir’in en renkli, işlek caddesi olan Doktorlar Caddesi, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer. Çeşitli ve farklı renklerde oyulma taşlarını ise Lületaşı Müzesi’nde görebilirsiniz.

Adana Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, SınExpress, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Vu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Eskişehir’e ya da Eskişehir’den Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Eskişehir uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Eskişehir uçak bileti Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabilir.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Adana Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz!