Çok ucuz fiyatlarla Adana Kars uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. TatilCity.NET Adana Kars uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Kars’a direk uçuş yoktur. Uçuş süresi ise 1 saat 30 dakikadır.

Adana Kars uçak bileti al!

En hesaplı, en ucuz Adana Kars uçak bileti de web sitemizde.. En uygun ve ucuz uçak biletleri için doğru yerdesiniz..

Kars’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Kars Uçak Bileti

Adana – Kars Uçak Bileti

Kars, Türkiye’nin en doğusunda yer alan ilimizdir. Müzeleri, türbeleri ve tarihi yerlerin yanı sıra, Kuyucuk Kuş Cenneti gibi doğal yerler ilgi çeker. Tarihi mekanları ve geniş caddeleri ile dikkat çeken Kars şehrinde oldukça iyi zaman geçirebilirsiniz.

3 milletin uygarlığına sahne olmuş Ani Harabeleri, tarihi bir ören yeri olarak bilinir. Şehir, İpek yolu üzerindedir. Bu sebeple Ani Harebeleri ve ören yerleri Kars Müzesi’nde dikkat çeken unsurlar. 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından Beylerbeyi Sarayı yaptırılmıştır. 1918 yılına kadar ise Hükümet Konağı olarak da kullanılmış.

Ebul Hasan Harakani, Anadolu’nun Türkleşmesi için gelen ermişlerindendir ve türbesi de bu şehrimizdedir. Meşhur Taş Köprü, Kale içi Mahallesi ile Sukapı Mahallesini ayıran yerde bulunur. Son yılların popüler kayak merkezlerinden biri  Sarıkamış Kars’a 55 km mesafede yer alır.

Adana Kars uçak bileti fiyatları

Kars’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Adana Kars uçak bileti de sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kars uçak bileti sarın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Adana Kars uçak bileti web sitemizde çok ucuz..