Çok ucuz fiyatlarla Adana Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana'dan Şırnak'a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Şırnak otelleri de Tatil City'de. Ekonomik tatil  arayanlara uygun Şırnak uçak bileti sağlıyoruz!..

Şırnak Otelleri

Şırnak'da yapılacak şeyler

Şırnak'a gitmeyi düşünenlere bilgiler… Şırnak gezilecek yerler almanağı da hazırladık.

tatil city

Şırnak ucuz uçak bileti

Adana Şırnak uçak bileti al!

Adana'dan Şırnak'a seyahat etmek ve en ucuz Adana Şırnak uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Şırnak uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Şırnak'ta nerelere gidebiliriz?

şırnak1 300x225 Adana Şırnak Uçak Bileti

Adana Şırnak Uçak Bileti

Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve toplamda 6 ilçeye sahip olan Şırnak‘ta gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birincisi ilk zamanlar kilise olarak kullanılan ancak 639 yılında Abbasiler döneminde camiye dönüştürülmüş olan Cizre Ulu Cami'dir. Caminin kapısı ise Topkapı Sarayı Müzesinde sergilenmekte. M.S. 57 yılında yapıldığı rivayet edilen Meryem Ana Kilisesi bir diğer önemli tarihi yapıdır. Bölgede pek çok süryani olduğundan burası bir dönem onların ibadethanesiydi.

Eşsiz doğa manzarasını gözler önüne seren Kasrık Boğazı Cizre-Şırnak karayolunda bulunuyor. Burada bulunan dinlenme tesislerinde durarak manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Silopi ilçesine bağlı Birlik köyünde bulunan Nuh Nebi Cami Medrese 13. yüzyılda Selçuklular tarafında inşa edilmiş olup günümüze kadar gelmeyi başarmış önemli eserlerdendir.

Adana Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak'a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana'dan Şırnak'a ya da Şırnak'tan Adana'ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu'nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye'yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı'yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa'ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı'ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı'na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı'na ve Çukurova Üniversitesi'ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6'da sefere başlamakta ve 19:00'a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali'nde 4, İç Hatlar Terminali'nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı'nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şırnak uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Adana Şırnak uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.