Çok ucuz fiyatlarla Adana Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Şırnak’a günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

Adana Şırnak uçak bileti al!

Adana’dan Şırnak’a seyahat etmek ve en ucuz Adana Şırnak uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Şırnak uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Adana Şırnak Uçak Bileti

Adana Şırnak Uçak Bileti

Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan ve toplamda 6 ilçeye sahip olan Şırnak‘ta gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birincisi ilk zamanlar kilise olarak kullanılan ancak 639 yılında Abbasiler döneminde camiye dönüştürülmüş olan Cizre Ulu Cami’dir. Caminin kapısı ise Topkapı Sarayı Müzesinde sergilenmekte. M.S. 57 yılında yapıldığı rivayet edilen Meryem Ana Kilisesi bir diğer önemli tarihi yapıdır. Bölgede pek çok süryani olduğundan burası bir dönem onların ibadethanesiydi.

Eşsiz doğa manzarasını gözler önüne seren Kasrık Boğazı Cizre-Şırnak karayolunda bulunuyor. Burada bulunan dinlenme tesislerinde durarak manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Silopi ilçesine bağlı Birlik köyünde bulunan Nuh Nebi Cami Medrese 13. yüzyılda Selçuklular tarafında inşa edilmiş olup günümüze kadar gelmeyi başarmış önemli eserlerdendir.

Adana Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Şırnak’a ya da Şırnak’tan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şırnak uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Şırnak”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir. Web sitemizde ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranır.

Şırnak’a bağlı Cizre’ye 10 kilometre mesafede bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, yurtiçi uçuşlar için kullanılan sivil havalimanıdır. Maliyeti toplamda 120 milyonu bulmuştur. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 26 Temmuz 2013’de açılışı yapılmış ve hizmete girmiştir. Cizre-İdil kara yolu üzerine inşa edilen havaalanı; şehir merkezinden 9 km uzaklıkta konumlandırılmıştır.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak iklimi bakımından oldukça sert bir yapıya sahiptir. Şehir, yüzyıllara yayılan bir zaman diliminde pek çok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan ili görmek isteyen pek çok yerli ve yabancı turist şehre yolculu etmektedir. İl, 1990 senesine kadar Siirt’in bir ilçesiydi. O sene çıkarılan bir kararname ile il statüsüne yükselmiştir. Şehrin etrafı dağlarla çevrilidir. Zorlu yaşam koşullarına sahip olmakla beraber tarihi kalıntıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı ucuz uçak bileti

Araç kiralama firması da bulunan havaalanında arzu edilen model ve fiyat seçeneğine göre araç kiralanabilir. Özel aracı olanlar için  ise bir otopark mevcuttur. Havaalanında VIP salonu da bulunmaktadır. Burada yolcuların sağlık ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmalarına olanak tanınmıştır. Havaalanı senede 500 bin yolcu ağırlama kapasitesine sahiptir. Terminal kapladığı alan bakımından 3.500 metrekaredir. Şırnak’a seyahat etmek isteyen yolcular sitemiz üzerinden dilediği gün ve saatte ucuz uçak bileti edinebilirler. Sitemizde hazırladığımız özel sistem ile rahatlıkla arama yapabilir ve istediğiniz zaman dilimi için biletinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Şırnak’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Şerafettin Elçi Havaalanı Konumu

Adana Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.