Adıyaman'dan Antalya'ya seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Antalya uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman'dan Antalya'ya günlük ortalama 6 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman'dan Antalya'ya aktarmasız 1 saat 20 dakika eğer varsa aktarmalar da göz önüne alındığında 4 saat 20 dakika sürmektedir.

Adıyaman Antalya uçak bileti al!

Adıyaman'dan Antalya'ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Antalya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Antalya uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Antalya'da nerelere gidebiliriz?

645x344 number of tourists to antalya exceeds 5m 1501433565912 300x160 Adıyaman Antalya Uçak Bileti

Adıyaman Antalya Uçak Bileti

Tarihi ve doğal yerleri ile Akdeniz'in incisi Antalya‘da gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan ilki Kaleiçi. Burada bulunan surlar Selçuklu, Bizans, Roma, Helenistik dönemlere ait izler taşımakta. Kaleiçi'nde bulunan Hadrian Kapısı en önemli tarihi miraslardandır. Antalya'nın ilk Türk yapısı Yivli Minare Selçuklu Sultanı Aleaddin Keykubat zamanında yapılmıştır. Minare 38 metre 90 basamağa sahip. 5. yüzyılda inşa edilmiş Ulu Cami Osmanlı zamanında restore edilmiştir. Antalya-Afyon eski yolunda bulunan Kırkgöz Han bu bölgede çok sayıda su aynağının çıktığı bir yer. İnşa edilmiş olan altı kervansaraydan birisi olarak dikkat çeker.

İki kola ayrılan Düden Çayı, Akdeniz'e düşmekle beraber Aşağı Düden ve Yukarı Düden olarak iki isim alır. Bunlardan Yukarı Düden Şelalesi mesirelik alanları olan, şelaleyi rahatça görüp burada keyifli zaman geçirebileceğiniz bir yer. Kurşunlu Şelalesi ise Aksu ilçesindedir. 7 küçük göletten oluşan şelale 18 metre yüksekten dökülür. Etrafında yemyeşil bir alan vardır. Burada gezip şelalenin tamamını görmek mümkün. Meşhur Lara Plajı ve Konyaaltı Plajı ise denize girip serinlemek isteyenlerin uğrak noktasıdır.

Adıyaman Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya'ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Antalya'ya ya da Antalya'dan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Antalya uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km'lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000'den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Adıyaman Antalya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.