Çok ucuz diyatlar ile Adıyaman Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti bulmak için doğru adrestesiniz. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman'dan bu lokasyona günlük en az bir uçuş düzenlenmektedir. Adıyaman'dan Bodrum'a uçuş süresi aktarmalar da dahil olmak üzere minimum 4 saat 25 dakika sürmektedir.

Adıyaman Bodrum uçak bileti al!

Adıyaman'dan Muğla‘nın bir ilçesi olan Bodrum'a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Bodrum uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Bodrum uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Bodrum'da nerelere gidebiliriz?

b3 300x224 Adıyaman Bodrum Uçak Bileti

Ege Bölgesi'nde turistleri en çok çeken cazibe merkezi neresi diye sorulsa herhalde hemen herkes Bodrum cevabını verecektir. Bodrum hem doğal hem de tarihi yapısı itibarı ile ilgi gören bir turistik ilçe. Denize girmek, serinlemek ve bot turlarına katılmak isteyenler için Bodrum'da pek çok koy bulunmakta. Bunlardan birisi olan Oraklar benzersiz doğası ve berrak suyu ile sizi içine çekecek. Dalış meraklıları mutlaka Oraklar tekne turu ile bu muazzam denizin tadını çıkartmalı. 6 km merkeze uzaklığı bulunan Torba ise huzurlu bir tatil beldesi. Sahil şeridi ile dikkat çeken bu beldede pek çok hesaplı pansiyon ve otel bulabilirsiniz.

Gümbet ise Bodrum gece hayatı denildiğinde ilk akla gelen yerlerden. Pek çok bar, restoran ve kulübün olduğu Gümbet'de deyim yerindeyse gece hiç bitmemekte. Tarih meraklıları ise buraya kadar gelmişken mutlaka Bodrum Kalesi'ni ziyaret etmeli. Açık müze şeklinde halka kapılarını açmış olan kale, geçmişin dokusunu hala canlı bir şekilde üzerinde taşımakta.

Adıyaman Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Bodrum'a ya da Bodrum'dan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde ekonomik fiyatlar ile satın alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Adıyaman Bodrum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlarla bulunuyor.