Adıyaman’dan Elazığ’a seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Elazığ uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Elazığ‘a her gün en az bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar da göz önüne alındığında 7 saat 10 dakika sürmektedir.

Ucuz değil çok ucuzuz. Ekonomik fiyatlar ile Elazığ otelleri WEB sitemizde yer alıyor. Elazığ otelleri içinden bu şehre gidip konaklama yapmak isteyenleri tatmin edecek oteller. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Elazığ Otelleri

adıyaman elazığ uçak bileti, Adıyaman Elazığ Uçak Bileti

Park Dedeman Elazığ Elazığ merkez Elazığ

0 görüşler

Park Dedeman Elazığ yüksek beklentilere sahip iş ve gezi amaçlı seyahatlerinizde sizleri Geleneksel Dedeman Misafirperverliği ile karşılamaktadır.

ortalama fiyatı185TL SEÇİN

Elazığ’da yapılacak şeyler

Elazığ’a gitmek istiyor ama bu güzel şehri tanımıyorsunuz. “Elazığ’da Yapılacak Şeyler” size size şehir hakkında bilgi verecektir.  “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de, çok fazla detay içeren bir Elazığ Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Adıyaman Elazığ uçak bileti al!

Adıyaman’dan Elazığ’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Elazığ uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Elazığ uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

adıyaman elazığ uçak bileti, Adıyaman Elazığ Uçak Bileti

Adıyaman Elazığ Uçak Bileti

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Elazığ ilimizin tarihi M.Ö. 20. yüzyıla kadar dayanmakta. Bu sebeple Elazığ’da pek çok farklı kültürün dokusu bulunmakla beraber tarihi ve doğal alanları ile dikkatleri çeker. Elazığ’da görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birincisi Harput Kalesi. Urartular tarafından inşa edilmiş olan kale Elazığ ovasındadır. Geçmişi MÖ. 20. yüzyıla dayanan kale günümüzde hala sağlam durumdadır ve görülebilir. Harput antik kentinde bulunan Elazığ Buzluk Mağarası ise kışları sıcak yazları soğuk olması ile bilinir. Yazları buz tutan sarkıtları ile dikkatleri çekmekle beraber turistlerin oldukça ilgi gösterdiği bir mağaradır.

Harput mahallesinde bulunan tarihi Meryem Ana Kilisesi 179 yıllında yapılmış. Yakubi Kilisesi ya da Süryani Kilisesi adlarıyla da biliniyor. Ayrıca Anadolu’nun en eski mabetlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Saf, berrak bir suya sahip olan Hazar Gölü’nde balıkçılık da yapılmakta. Çevresinde bulunan dinlenme tesisleri ve restoranlarda oturabilir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. 125 kilometre uzunluğunda Türkiye’nin en büyük ikinci yapay gölü olan Keban Barajı Gölü elektrik üretiminin yanı sıra balık üretimi için de kullanılmakta. Özellikle yaz aylarında pek çok turist burada piknik yapmak, manzara eşliğinde güzel vakit geçirmek için gelmekte.

Adıyaman Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Elazığ uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Adıyaman Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.