Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman'dan Kahramanmaraş'a her gün ortalama en az bir uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarma ile beraber minimum 7 saat 40 dakika sürmektedir.

Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Kahramanmaraş'a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Kahramanmaraş'ta nerelere gidebiliriz?

maraş1 300x225 Adıyaman Kahramanmaraş Uçak Bileti

Adıyaman Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş, kültürü, tarihi ve doğal yerleri ile tam manası ile baştan sona gezilip görülmesi gereen yerlerle dolu. Kahramanmaraş'ın simgelerinden birisi olan Kahramanmaraş Kalesi ile gezinize başlayabilirsiniz. Bu kalenin M.Ö. 1 veya 2. yüzyılda yapıldığı tahmin edilmekle beraber dönemin dokusunu hala üzerinde taşımakta. Kahramanmaraş Helenistik, Roma, Hitit, Bizans ve Prehistorik dönemden pek çok iz taşıdığından bu dönemlerle ilgili çıkarılan ilgi çekici eserleri Kahramanmaraş Müzesi'nde görebilirsiniz.

Maraş'ın Afşin ilçesinde bulunan Hurman Kalesi'nin Bizans dönemine ait olduğu düşünülmekle beraber günümüze kadar gelebilmiş önemli tarihi yapılardandır. Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Cami de yine Afşin ilçesinde yer almakta. Afşin ilçesini ziyaret ettiğinizde bu gibi pek çok tarihi eseri görmeniz mümkün olacaktır. Kahramanmaraş'ta da bir Taş Han bulunmakta. Bu hanın Dulkadiroğulları dönemine ait olduğu sanılmakta. Erken Osmanlı dönemi Kapalı Çarşı türlerine en iyi örneklerden birisi Maraş'tadır. Kapalı çarşıda ilginizi çekebilecek pek çok hediyelik eşya bulabilirsiniz. Biraz ferahlamak ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler ise mutlaka Döngel Şelaleleri'ne uğramalıdır. Buradaki mesirelik alanda dinlenebilir ve gürül gürül akan suyun sesi ile huzur bulabilirsiniz.

Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Kahramanmaraş'a ya da Kahramanmaraş'tan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Web sitemizde Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti de aranır. Maraş”dan uçacak yolcular da uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Türkiye'nin dövme dondurması ile ünlü şehri Kahramanmaraş'ta yer alan Kahramanmaraş Havaalanı, Gaziantep-Pazarcık çevre yolu üzerinde konumlanmaktadır. 1996 yılında faaliyete geçen havalimanının şehre uzaklığı 5 km'dir. Havalimanı sivil havalimanı statüsündedir ve düzenli olarak  iç hat uçuş seferleri düzenlenmektedir. Havalimanı dış hatlar terminali değildir ve “Yeşil Kuruluş Belgesi” bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Maraş Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET'de uçak bileti çok ucuz.

mara%C5%9F1 Adıyaman Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti

Havaalanının 8×26 olan pisti 2300×30 boyutunda olup kompozit kaplamadan oluşmaktadır. Yolcuya açık alanlar ise 540 m2 civarındadır. Havaalanında yolcular için düşünülmüş 40 kapasiteli araç otoparkı da bulunmaktadır. Hava seyrüsefer yardımcı cihazları olan VOR,DME,NDB bulunmaktadır. VHF-RADAR İstasyonu ise Kahramanmaraş Gökçedağ'da yer almaktadır.

Kahramanmaraş Havaalanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin doğusunda yer alan büyük bir şehir olan Kahramanmaraş, doğal güzellikleri ve kültür mirası ile pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken bir yer olmuştur. Özellikle şehri ilk defa ziyaret edecekler için büyük ve zengin heyecanlar vaat etmektedir. Kahramanmaraş Havaalanı‘na ulaşım oldukça kolaydır. İnsanların havaalanına daha rahat ulaşabilmesi için pek çok seçenek sunulmuştur. Bu seçeneklerden yolcular hangisi kendilerine daha kolay geliyorsa seçebilirler.

Kahramanmaraş Havalimanı ucuz uçak bileti

Yolcuların rahat ulaşım sağlayacakları pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Kahramanmaraş Havalimanı araç kiralama departmanı bulunmakla beraber yolcular istedikleri kalitede ve fiyatta araç bulabilmekte ve kiralayabilmetedirler. Kiraladıkları bu araçlarla merkeze rahatlıkla gidebilirler.

Yolcular için bir diğer seçenek ise taksi hizmetidir. Terminal çıkışında bulunan taksiler ile yolcular günün 24 saati merkeze ulaşım sağlayabilmektedirler. Toplu taşıma araçları da yolcuların hizmetindedir. Uçuş olduğu günlerde ve belirli saatlerde belediye otobüsleri Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye'si tarafından tahsis edilmektedir. Kahramanmaraş Havalimanı için ucuz uçak bileti bulmak ise düşünüldüğü kadar zor değildir. Firma olarak yolculara en uygun seçeneklerle Kahramanmaraş uçak biletleri için yardımcı olmaktayız.

Ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Kahramanmaraş uçak bileti de aranmaktadır. Kahramanmaraş'dan uçmak isteyen yolcular ucuz Kahramanmaraş Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Kahramanmaraş Havaalanı Koordinatı

Adıyaman Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.