Çok ucuz fiyatlar ile Adıyaman Konya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman'dan Konya'ya günlük en az bir uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarma söz konusu ise minimum 5 saat 5 dakika sürmektedir.

Adıyaman Konya uçak bileti al!

Adıyaman'dan Konya'ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Konya uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Konya uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Konya'da nerelere gidebiliriz?

konya2 300x200 Adıyaman Konya Uçak Bileti

Adıyaman Konya Uçak Bileti

İç Anadolu bölgesinde bulunan Konya, ülkemizin yüzölçümü en geniş ilidir. Dini, tarihi ve doğal dousu itibarı ile hem yurt içi hem de yurt dışıdnan pek çok turisti çekmektedir. Cami ve türbeleri ile özellikle öne çıkan Konya'da ziyaret etmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Mevlana Müzesi, Konya denilince ilk akla gelen yerlerden. Mevlana Celaleddin Rumi'nin dergahı ve mezarının yer aldığı yapı turist akınına uğramakta. Ayrıca bu müzede dönemin dervişlerinin yaşam şekilleri, kullandıkları eşyalar gibi detayları bulmanız da mümkün.

Konya, pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için dönemin Bizans, Hitit, Roma, Osmanlı, ve Selçuklu eserlerine rastlamak mümkündür. Konya Ereğli Müzesi bu medeniyetlerden kalan pek çok mirasa ev sahipliği yapar. Eğer Konya, AKşehir'e yolunuz düşerse burada Nasreddin Hoca'nın mezarını ziyaret edebilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan yeşillik bir alanda mesirelik yer olarak tasarlanmış olan Alaaddin Tepesi'nde hoş vakit geçirebilir, buralarda kafelere oturup manzara eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz. Selçuklu mimarisinin en belirgin özelliklerini taşıyan Karatay Medresesi, II. İzzeddin Keykavus döneminde inşa edilmiş olup ziyarete açıktır. 33 adadan meydana gelen doğal yapıdaki Beyşehir Gölü çevresinde ise oturup doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Adıyaman Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Konya'ya ya da Konya'dan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Adıyaman Konya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlarla hem de kampanya ile bulunuyor.