Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Sinop uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman'dan Sinop'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

Adıyaman Sinop uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Sinop'a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Sinop uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Sinop uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Sinop'ta nerelere gidebiliriz?

sinop1 300x200 Adıyaman Sinop Uçak Bileti

Adıyaman Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin orta kesimlerinde yer alan Sinop ilimiz hem tarihi açıdan hem de doğal güzellikleri bakımından adından söz ettirir. Örneğin tarihi Sinop Kalesi şehre gelen hemen herkesin ziyaret etmesi gereken yerlerde n. Şehri müdafaa amacı ile M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur. Selçuklu Dönemi eserlerinden Alaaddin Camii dönemin izlerini taşır. Balatlar Kilisesi ise Roma döneminden günümüze kadar gelebilen önemli yapılardandır. İlk yapıldığı dönemde hamam ya da tiyatro olarak kullanıldığı düşünülen yapı sonradan kiliseye dönüştürülmüş.

Karakum Plajı Boztepe'de yer alan denize girmek isteyenler uğrak noktası. Buranın adı yanardağ patlaması sonucu deniz dibindeki kumların kararması neticesinde verilmiş. Gürül gürül akan berrak suyu ile Erfelek Şelalesi çevresindeki mesirelik alanlarda oturabilir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Adıyaman Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Sinop'a ya da Sinop'dtan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Sinop uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Adıyaman Sinop uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.