Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Şırnak  uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman'dan Şırnak'a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Adıyaman Şırnak uçak bileti al!

Adıyaman‘dan Şırnak'a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Şırnak uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Şırnak uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Şırnak'ta nerelere gidebiliriz?

şırnak1 1 300x225 Adıyaman Şırnak Uçak Bileti

Adıyaman Şırnak Uçak Bileti

Türkiye'nin Güney Doğu Anadolu Bölgesinin en doğusunda yer alan Şırnak ilimiz Nuh'un Gemisinin bölgedeki Cudi Dağı üzerine oturduğu rivayet edilen köklü bir tarihe sahip. Şırnak seyahatiniz esnasında gezip görebileceğiniz bir takım yerleri sizler için yazalım istedik. Örneğin şehrin simgelerinden birisi olan Cudi Dağı'nı mutlaka görmenizi öneririz. Bahar aylarında etrafında yeşillikler açmakla beraber temiz havası ve muazzam manzarası ile görenleri mest eder nitelikte. Finik Ören Yeri ve Kalesi ise M.Ö 4000 yıllarına dayanmakta. Zindan, sarnıç, saray gibi alanları bulunan bu tarihi yer Cizre'ye yakın bir yerde.

Bir diğer bir adı Mir Abdal olarak bilinen Abdaliye medresesi 1437 yılında kurulmuş. Mescit, dersane, yemekhane gibi alanları bulunan tarihi yapı ilginizi çekebilir. 14. yüzyılda yapıldığı bilinen Kırmızı Medrese ise mimarisi ve motifleri ile dikkatleri çeker. Cizre Beyliği döneminde yapılmış olan yapı turistlerin en çok ilgisini çeken şehrin popüler tarihi yerlerinden.

Adıyaman Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Şırnak'a ya da Şırnak'tan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Şırnak uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Şırnak”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir. Web sitemizde ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranır.

Şırnak'a bağlı Cizre'ye 10 kilometre mesafede bulunan Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, yurtiçi uçuşlar için kullanılan sivil havalimanıdır. Maliyeti toplamda 120 milyonu bulmuştur. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 26 Temmuz 2013'de açılışı yapılmış ve hizmete girmiştir. Cizre-İdil kara yolu üzerine inşa edilen havaalanı; şehir merkezinden 9 km uzaklıkta konumlandırılmıştır.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

%C5%9F%C4%B1rnak1 300x200 Adıyaman Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti

Şırnak iklimi bakımından oldukça sert bir yapıya sahiptir. Şehir, yüzyıllara yayılan bir zaman diliminde pek çok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan ili görmek isteyen pek çok yerli ve yabancı turist şehre yolculu etmektedir. İl, 1990 senesine kadar Siirt'in bir ilçesiydi. O sene çıkarılan bir kararname ile il statüsüne yükselmiştir. Şehrin etrafı dağlarla çevrilidir. Zorlu yaşam koşullarına sahip olmakla beraber tarihi kalıntıları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Şırnak Şerafettin Elçi Havaalanı ucuz uçak bileti

Araç kiralama firması da bulunan havaalanında arzu edilen model ve fiyat seçeneğine göre araç kiralanabilir. Özel aracı olanlar için  ise bir otopark mevcuttur. Havaalanında VIP salonu da bulunmaktadır. Burada yolcuların sağlık ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmalarına olanak tanınmıştır. Havaalanı senede 500 bin yolcu ağırlama kapasitesine sahiptir. Terminal kapladığı alan bakımından 3.500 metrekaredir. Şırnak'a seyahat etmek isteyen yolcular sitemiz üzerinden dilediği gün ve saatte ucuz uçak bileti edinebilirler. Sitemizde hazırladığımız özel sistem ile rahatlıkla arama yapabilir ve istediğiniz zaman dilimi için biletinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Şırnak Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET'de Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Şırnak'dan uçmak isteyen yolcular ucuz Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Şerafettin Elçi Havaalanı Konumu

Adıyaman Şırnak uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.