Çok ucuz fiyatlarla  Adıyaman Sivas  uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman'dan Sivas'a  her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Adıyaman Sivas uçak bileti al!

Adıyaman'dan Sivas'a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Sivas uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net'e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Sivas uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Sivas'ta nerelere gidebiliriz?

sivas1 300x199 Adıyaman Sivas Uçak Bileti

Adıyaman Sivas Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin en doğusunda bulunan Sivas ili, tarihte Mezopotamya'dan gelen kervanların Anadolu'ya giriş yaptığı şehir olarak bilinmektedir. Tarihi ve doğal pek çok önemli yere sahip olan Sivas'ın gezip görmek isteyebileceğiniz yerleri mevcut. Örneğin akan gür suyu ile Sivas Sızır Şelalesi, Sivas'ın doğal güzellikleri bakımından öne çıkan en önemli yerlerinden. Burada doğa ile baş başa kalmak ve huzurlu zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Şehirde bulunan Gök Medrese ise Anadolu Selçuklu Devleti'nin önde gelen eserlerinden biri olarak ayrı bir öneme sahiptir. Bu medrese dönemin mimari yapı anlayışını da gözler önüne sermekte.

Şifalı suları ile bilinen Kangal Balıklı Kaplıcaları'na her sene ülkenin pek çok yerinden turist akın etmekte. Şehrin simge camilerinden Divriği Ulu Cami 1196-1197 yılları arasında yaptırılmış önemli bir yapı. Kent meydanında yer alan Buruciye Medresesi ise zamanında kimya, astronomi, fizik öğretimi verilen bir eğitim yeriydi. Yine bir doğa harikası olan Gökpınar Gölü dalış meraklılarının uğrak noktalarından.

Adıyaman Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman'dan Sivas'a ya da Sivas'tan Adıyaman'a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ'da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Sivas uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY'nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Adıyaman Sivas uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.