Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Hakkari’ye günlük en az bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 4 saat 40 dakikadır.

Adıyaman Hakkari uçak bileti al!

Adıyaman’dan Hakkari’ye seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Hakkari uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Hakkari uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Hakkari Uçak Bileti

Adıyaman Hakkari Uçak Bileti

Türkiye’nin en uç noktasında bulunan Hakkari, tarih boyunca özerk beylikler tarafından yönetilmiş tarihi dolu dolu olan bir il. Hakkari’de gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Tarih ve arkeoloji ile aranız iyi ise Hakkâri Kaledibi Buluntuları oldukça ilginizi çekecektir. insan figürleri işlenmiş 13 mezar taşının bulunduğu bu yer oldukça ilgi çekici. M.Ö. 1. bin başlarına ait olan Urartu Mezarlığı, Urartu dönemi ve Erken Demir Çağı mezar özelliklerini görebileceğiniz bir diğer tarihi yapı. Şehrin güney tarafında yer alan Bay Kalesi’nin etrafında dağılmış serami parçaları görmek mümkün. Bu parçalardan kalenin Demir Çağı’ndan Ortaçağ sonlarına kadar burada yerleşimin olduğuna dair kanıtı olduğu düşünülmekte.

Seyit Ahmet Sıddık tarafından yaptırıldığı öne sürülen Kelat Sarayı büyük ölçüde yıkılmış olmasına rağmen günümüze kadar gelmeyi başarmış, iki kemer ve bir duvara sahip yapı ilgi çekicidir. Hakkâri merkeze 18 km mesafede bulunan Konak Kilisesi iki bölümden oluşuyor. Birincisi dış ile bağlantısı olan sahın bölümü ve ikincisi doğuda yer alan bema bölümü. Kesme taş malzeme ile yapılan kilise turistlerin ilgi gösterdiği yerlerden. Şemdinli ilçe merkezine 12 km mesafede bulunan tarihi Taş Köprü ise şehrin simgelerinden. Yolu eğimli olan köprünün yüksekliği 11 metre, uzunluğu ise 21 metredir.

Adıyaman Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Hakkari’ye ya da Hakkari’den Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Hakkari uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Adıyaman Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.