Çok ucuz fiyatlar ile Adıyaman Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Adıyaman’dan Iğdır’a her gün bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahilinde 5 saat 45  dakikadır.

Adıyaman Iğdır uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Adıyaman Iğdır uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı hemen yapın!

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Iğdır Uçak Bileti

Adıyaman Iğdır Uçak Bileti

Tarihi ve benzersiz doğası ile Iğdır, Doğu Anadolu Bölgesi’nin öne çıkan şehirlerinden bir tanesi. Iğdır’a seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Ağrı Dağı’nın yamaçlarında üzerinde kurulmuş olan Ahura Harabeleri günümüze kadar gelebilmiş önemli bir tarihi yapı. Günlü 60 ton tuzun çıkarıldığı Tuzluca ilçesinde bulunan Tuz Mağaraları ise görenleri şaşırtan türden bir yer. Solunum yolu hastalığı olan kişiler için de şifa olan bu yeri görmenizi öneririz. Ermeni saldırıları sonucu hayatını kaybeden şehitlerimiz anısına yapılmış olan Şehit Türkler Anıt ve Mezarı özellikle ülkemizin en yüsek anıtı olması sebebi ile de ayrı bir dikkat çekiyor.

Karakoyunlular döneminden alma Koç Başlı Mezarlar ise bir başka ilginizi çekebilecek yapı. Rivayete göre koç başlı mezarlar genç yaşta ölen, yiğit ve mert kişiler için yapılırdı. Koç Başlı Mezarlar’ı ziyaret etmek isterseniz Iğdır Vadisi’nde bulabilirsiniz. Selçuklu döneminde yapılmış olan Selçuklu Kervansarayı ise 12. yüzyıl döneminde yapılmış olup o dönemin ilginç figür ve süslemelerine sahip.

Adıyaman Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adıyaman’dan Iğdır’a ya da Iğdır’dan Adıyaman’a tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adıyaman Iğdır uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

Iğdır Havalimanı Ulaşım

Iğdır Havalimanı şehir merkezine 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Havalimanı şu anda iç hatlar servisi ile hizmetini yürütüyor. Sivil kategoride hizmet veren havalimanından şehir merkezine ulaşım için çeşitli alternatifler bulunuyor. Şehir merkezinden havalimanına da benzer şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca havalimanında bir de açık otopark bulunuyor. Kendi özel aracınızı bu otoparka bırakıp dilediğiniz yere güven içerisinde gidebilirsiniz.

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine toplu taşıma tercih etmek isterseniz havalimanından kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle 30 dakikada varabilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatine göre hareket ettiğinden uçaktan iner inmez binebilir ve şehre ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında bulunan araç kiralama şirketinden dilediğiniz modelde ve fiyat aralığına göre bir araç seçebilir ve şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminal binasında göreceğiniz Rimal firması araç kiralama konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Taksi

Bir diğer seçenek ise trafik durumuna göre şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz taksiler. Terminal binası önünde bulunan ve 24 saat hizmet veren taksi duraklarından bir taksiye binerek şehir merkezine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Iğdır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!