Çok ucuz fiyatlar ile Adıyaman Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman’dan Kars’a günlük ortalama en az bir uçuş düzenlenmektedir. Uçuş eğer aktarma söz konusu ise minimum 5 saat 15 dakika sürmektedir.

Adıyaman Kars uçak bileti al!

Adıyaman’dan Kars’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Kars uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Kars uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Kars Uçak Bileti

Adıyaman Kars Uçak Bileti

Kars ilimiz, Türkiye’nin en doğusunda olması ile bilinmekle beraber pek çok müze, türbe ve tarihi yere sahiptir. Kars’a seyahatiniz sırasında tarihi ve doğal pek çok yeri ziyaret edebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gitmek isteyebileceğiniz ilk tarihi yerlerden birisi Ani Harabeleri olabilir. Bu harabeler toplamda 3 uygarlığın kalıntılarını oluşturmakta. Burası tarihi bir ören yeri olmakla beraber geçmişin izlerini taşımakta. Kars Müzesi’nde ise arkeoloji kazılarda çıkarılmış pek çok tarihi mirası görmek mümkündür.

İstanbul’da olduğu gibi Kars’ta da bir Beylerbeyi Sarayı bulunuyor. Burası 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılmış bir yapı. Hükümet Konağı olarak da 1918 yılına kadar işlevini sürdürmüş. Ziyrateçilere kapıları açık olan bu yapıyı görmek isteyebilirsiniz. Ebul Hasan Harakani, Anadolu’nun Türkleşmesinde büyük rolü olan ermişlerden belki den bilinenidir. Kendisinin türbesi Kars’ta yer almakta. Dileyenler bu türbeyi ziyaret edebilir. Yine tarihi bir yapı olan Taş Köprü, Kale içi Mahallesi ile Sukapı Mahallesini ayırmakta. Yapısı itibarı ile ilgi çeken köprüyü görmenizi öneririz. Kış spor tutkunlarının durağı ise hiç şüphesiz Sarıkamış olacaktır. Kars’a 55 km mesafede bulunan kayak merkezinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Adıyaman Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Kars’a ya da Kars’tan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Adıyaman Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla bulunabiliyor.