Çok ucuz fiyatlarla Bursa Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

Bursa Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Adıyaman Uçak Bileti

Bursa Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman ülkemizi turizm açısından en güzel temsil eden şehirlerden biridir. Nemrut Dağı heybetli duruşu ile birlikte dünyanın 8. harikasıdır. Bölgede çok sayıda heykel ve tarihi kalıntı bulunur. Aslan ve kartal heykelleri oldukça ilgi çeker. Nemrut Dağı çevresinde yorulanlar için dinlenme yerleri bulunur. Ülkemizde güneşin doğuşunun ve batışının en güzel izlendiği yerler arasındadır. Aynı zamanda Nemrut Dağı çevresinde yöresel eşyalar ve küçük heykeller satan dükkanlar bulabilirsiniz.

Adıyaman şehir merkezine 33 kilometre uzaklıkta Kahta ilçesinde bulunan Cendere Köprüsü, kentin tarihi yapıları arasındadır. İnşa tarihi tam olarak bilinmeyen Cendere Köprüsü 2 kemere sahiptir. Köprü günümüze ulaşana dek birçok kez tadilattan geçmiştir.  Kahta ilçesinde bulunan Karakuş Tümülüsü’nde anıt mezar bulunur. Tümülüs Kommagene Kralı 11. Mithridates’in annesi İsas adına yaptırdığı anıt mezar yer alır. Karakuş Tümülüsü bölgede bulunan kartal heykelinden dolayı bu ismi almıştır.

Çat Barajı şehir merkezine yaklaşık olarak 50 kilometre uzaklıkta bulunan Çelikhan ilçesinde yer alır.  Çat Barajının herhangi bir atık su ile bağlantısı olmamasından ötürü suyu gayet temizdir. Barajın en dikkat çeken özelliği ise üzerinde bulunan yüzen adalardır. Bu adaların görüntüsü ile Çat Barajı şehirde görülmeye değer yerler arasındadır.

Bursa Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Adıyaman Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.