Çok ucuz fiyatlarla Alanya Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Alanya Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Adıyaman ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Adıyaman Uçak Bileti

Alanya Adıyaman Uçak Bileti

Nemrut Dağı ile adını dünyaya duyuran Adıyaman, Helenistik ve Roma döneminin en önemli kalıntılarını barındırır. Yine Helenistik dönemin ortaya çıktığı merkezlerden olan Adıyaman’ın tarihi milattan önce 40.000 yılına kadar uzanan bir geçmişe sahiptir. Yüzyıllar boyunca dini ve kültürü farklı onlarca uygarlığa kapılarını açan kent, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümündedir.

Kommagenelerin atası Arsemez tarafından milattan önce 2. yüzyılda yapılan Arsameia Ören Yeri, Kahta Çayının karşısındadır. Şehrin tarihi ve kültürel turizmine hizmet eden noktalardan olan antik kent, uzun yıllar boyunca birçok krallığın idari merkezi olarak kullanıldı. Çeşitli mezar tapınakları ve heykellerin bulunduğu bölge aynı zamanda Anadolu’nun en büyük Grekçe yazılı kitabesine sahiplik yapar.

Alanya Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Alanya Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.