Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 30 dakikadır.

Erzincan Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzincan Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Erzincan Adıyaman Uçak Bileti

Erzincan Adıyaman Uçak Bileti

M. Ö. 40.000 yılına kadar dayanan köklü tarihi ile Anadolu’nun en eski uygarlıklarından biri olan Adıyaman, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Orta Fırat bölümünde yer alır. Şehir üzerinde Neolotik ve Kalkilitik çağlardan kalıntılar barındıran Adıyaman, Türkiye’nin yurt dışına açılan en önemli kapılarından biridir.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı, 2150 metre yüksekliğe sahiptir. 1987 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine giren bölge, Helenistik dönemin en güzel yapılarına kucak açar. Anıtsal heykelleri, köklü geçmişe sahip mezarları ve eşsiz manzarası ile ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Nemrut Dağı, yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır.

Kommagenelerin atası Arsemez tarafından M. Ö. 2. yüzyılda kurulduğu bilinen Arsameia Ören Yeri, uzun bir dönem krallığın  başkenti ve yönetim merkezi olması ile önemli bir yere sahiptir. Bölge Anadolu’da bulunan en büyük Grekçe yazılan kitabeye de ev sahipliği yapar. Kommagene Krallığının en önemli merkezi olan Arsameia, Adıyaman’ın en önemli kültürel tarihine sahip yerleşim birimlerinden biridir.

Erzincan Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Erzincan Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı