Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Adıyaman’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Eskişehir Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Adıyaman Uçak Bileti

Eskişehir Adıyaman Uçak Bileti

Türkiye’de tarihi en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, ‘Güzel Vadi’ anlamını taşır. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan doğal ve tarihi güzellikleri ile dünyaca ünlü şehir olan kent, görülmeye değer bir güzelliktedir. Türklerin eline geçene dek farklı uygarlıklar için yerleşim yeri olarak kullanılan şehir, pek çok tarihi kültürel mirasa sahip çıkar.

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı, 1987 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren doğal bir güzelliktir. 2150 metre yüksekliğe sahip olan Nemrut Dağı yamaçlarında yer alan anıtsal mezarları ve heykelleri ile Helenistik dönemin en güzel örnekleri arasında yer alır. Bölge yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktaları arasında bulunur. Nemrut Dağı sınırları içinde yer alan Yeni Kale de şehrin görülmeye değer tarihi yapıları arasında bulunur.

Arsameia Ören Yeri (Nymphaios Arsameia’sı) Kommagenelerin atası Arsemez tarafından M. Ö. 2 yüzyılda kuruldu. Arsameia Ören Yeri, Eski Kahta Kalesinin karşısında yer alır. Krallığın idare merkezi ve yazlık başkenti olan bölge farklı uygarlıklara ait pek çok kitabeye, günlük yaşamda kullanılan eşyalara ve kıyafetlere sahiptir.

Eskişehir Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Eskişehir Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı