Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 40 dakikadır.

Gaziantep Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Adıyaman Uçak Bileti

Gaziantep Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirleri arasında olan Adıyaman, Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biridir. Adıyaman sahip olduğu eşsiz güzellikleri ile ülkemizin en eski şehirleri arasındadır.

Adıyaman Kalesi (Hısn-l Mansur) 25 metre ile şehrin en yüksek tepelerinden birine kuruludur. Tarihi yığma bir höyük üzerinde duran Adıyaman Kalesi, mimarisi ile Türkiye tarihine ışık tutan bölgelerden biridir. Yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından çeşitli sebepler için kullanılan kalenin pek çok bölümünde  kalıntılar yer alır. Restorasyon ve çevre düzenlemesi ile turizm alanı olarak kullanılan Adıyaman Kalesi, tarihi kültürel bir değerdir.

Şehrin önemli doğal güzelliklerinden biri olan Cendere Çayı üzerinde yer alan Cendere Köprüsü, dünyanın hala kullanılan en eski köprülerinden biridir.

Kommagene Kraliyet ailesine ait anıtsal mezarların bulunduğu Karakuş Tümülüsü, eşsiz sütunları üzerinde yer alan kartal heykelinden dolayı Karakuş olarak adlandırılır. Etrafında anıtsal dört sütunun yer aldığı bölge oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. 9 metre yükseklikteki tümülüs ve hemen ardındaki 21 metre yüksekliğindeki heybetli anıt mezar da görülmeye değerdir.

Gaziantep Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Gaziantep Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı