Çok ucuz fiyatlarla Giresun Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Adıyaman’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10  saat 50 dakikadır.

Giresun Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Adıyaman Uçak Bileti

Giresun Adıyaman Uçak Bileti

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Orta Fırat bölümünde yer alan Adıyaman, 40000 yılı aşkın bir geçmişe sahip olması ile birlikte dünyanın yerleşime açık en eski şehirlerinden biridir. Kalkilitik ve Neolitik Çağlara ait eserlerin sıklıkla görüldüğü Adıyaman, Hititlerden Kommegene Krallığının merkezi olarak yıllarca kullanıldı. Geç Helenistik, ve Roma dönemi eserleri ile göz kamaştıran şehir, aynı zamanda Türkiye’nin yurt dışı tanımlarında da kendini gösterir. Adıyaman tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile gezginlerine keyifli bir seyahat rotası oluşturur.

2206 metre yüksekliğe sahip olan ve dünyaca bir üne kavuşan Nemrut Dağı, Karadut Köyü yakınında yer alır. Sahip olduğu anıt mezar ile UNESCO tarafından insanlığın kültür mirası olarak ilan edilen kent, 1988 yılında milli park statüsüne kavuştu. Nemrut Dağı, taşıdığı manevi değerler ile dört mevsim boyunca da görülmeye değer bir mirasa sahiptir.

Arsameia Ören Yerinin, Kral I. Antiochos’un kitabesine bakıldığı zaman 2. yüzyılın başlarında Arsemez tarafından Kahta Çayı doğusunda kurulduğu bilinir. Krallık tarafından yazlık başkent ve idare merkezi olarak kullanılan Arsameia, şehrin kültür turizmine hitap eden noktalarından biridir.

Giresun Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Giresun Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı