Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Kayseri Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Adıyaman Uçak Bileti

Kayseri Adıyaman Uçak Bileti

İlk yerleşimin Palanlı Mağarasında gerçekleştiği bilinen Adıyaman, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. M. Ö. 40.000 yılına kadar uzanan köklü geçmişi ile günümüzde pek çok kale, köprü, ören yeri, antik kent ve mağaraya ev sahipliği yapan Adıyaman kültür ve tarih açısından oldukça zengin bir içerik sunar. Türkiye’nin turizm tanıtımlarında yer alan Nemrut Dağına sahip olan Adıyaman, doğal oluşumları ile de adından söz ettirir.

Kahta ilçesindeki Nemrut Dağı 1987 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesinde kendine yer buldu. 2150 metre yüksekliğe sahip olan Nemrut, Kommagene Kralı I. Antiochos’un Tanrılara ve atalarına karşı minnettarlığını ve saygısını göstermek amacı ile pek çok anıtsal heykel ile çevrilidir. Doğu, Batı ve Kuzey teraslarından meydana gelen bölge ülkemizin en değerli mimari kalıntılarına ev sahipliği yapar. Farklı dinler için önemli bir kutsal merkez olarak kabul gören Nemrut Dağının büyük bir kesiminin toprak altında keşfedilmeyi beklediği bilinir. Heybetli görüntüsü ile görenler tarafından ilgi çekici bir yapıya kucak açan bölge, yerli ve yabancı gezginlerin kentteki ilk adresidir.

Kayseri Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Kayseri Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.