Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Kütahya Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Adıyaman Uçak Bileti

Kütahya Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Adıyaman, dünyanın en eski tarihli şehirlerinden biridir. Her bir köşesi ayrı bir tarihsel olaya ev sahipliği yapan kentin tarihinin Palanlı Mağarasında yapılan incelemeler sonucunda 40000 yılına kadar uzandığı bilinir. Neolitik ve Kalkilitik çağlara ait izlerle bürülü olan şehir, ülkemizin kültürel bir tarihsel turizm merkezlerinden biridir.

Kahta ilçesinde bulunan Nemrut Dağı, Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer alan önemli bir bölgedir. 1987 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer bulan Nemrut Dağı, 2150 metre yüksekliktedir. Doğu, Batı ve Kuzey teraslarında ayrı ayrı baş gösteren anıtsal mezarlardan meydana gelen Nemrut Dağı, Kommagene Kralı I. Antiochos’un tanrılara minnettarlığını göstermek adını oldukça önemli eserlerden biridir. Tarihin en karanlık dönemlerine tanıklık eden bölge çeşitli dönemlerde gerçekleşen kazı çalışmaları neticesinde değerli zenginlikler ile çevrilidir.

Arsameia Ören Yeri, Kommagenelerin atası tarafından harikulade bir şekilde inşa edilen merkezdir. Krallığın yazlık başkenti ve idare merkezi olarak aktif bir şekilde kullanılan bölge, iki büyük tünel ve sayısız heykel ile ünlüdür.

Kütahya Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Kütahya Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.